„W Grimorze i drugiej dywizji UL znajdzie się co najmniej po dwóch graczy na każdą pozycję, którzy poradziliby sobie dobrze w Ultralidze”

„W Grimorze i drugiej dywizji UL znajdzie się co najmniej po dwóch graczy na każdą pozycję, którzy poradziliby sobie dobrze w Ultralidze”

19.12.2020, 01:48:13

Jaki potencjał mają gracze League of Legends grający dotychczas w niższych polskich ligach? Które młode talenty zasługują na angaż w Ultralidze? Jaka przyszłość czeka Ligę Grim i drugą dywizję UL? Między innymi na te pytania odpowiedzieli Mikołaj „Miczek” Cochur i Piotr „Czarny Piotruś” Barański, którzy byli naszymi gośćmi w kolejnej audycji z cyklu „Polski Esport”. Zapraszamy do odsłuchu wspólnie z marką LOTTO!

Kolejny sezon najważniejszych rozgrywek League of Legends w Polsce ruszy już w styczniu, a tymczasem o samych składach, które wezmą w nich udział, nie wiemy zbyt wiele. Oficjalny roster zaprezentowało dotąd jedynie Illuminar Gaming, a w kuluarach mówi się o tym, że poszczególne organizacje nie podpisały jeszcze żadnych kontraktów. Kto w obliczu exodusu rodzimych zawodników do LEC lub innych lig regionalnych załata luki w Ultralidze? Młode talenty z niższych dywizji wskazali nam komentatorzy oraz eksperci – Piotr „Czarny Piotruś” Barański i Mikołaj „Miczek” Cochur.

Najnowszą audycję „Polski Esport” możecie również przesłuchać w serwisie Spotify.
Fot. Polsat Games
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze