Vejrgang wrócił do Ligi Weekendowej i… znów wygrywa

22.02.2021, 11:02:24

Tydzień temu pierwsza, dotkliwa porażka, jednak na tym świat się nie kończy. Po zakończeniu serii 536 zwycięstw nadszedł czas na kolejną. Anders Vejrgang wrócił do Ligi Weekendowej FIFA 21 i znów zgarnął trzydzieści wygranych. I wszystko po staremu.

Od głośnej porażki w Lidze Weekendowej FIFA 21 w ubiegłym tygodniu Anders Vejrgang nie dawał swoim kibicom żadnych sygnałów. Nie było go w mediach społecznościowych, nie uruchamiał transmisji na Twitchu – wszystko jakby wyparował. Piętnastolatek najwyraźniej potrzebował usunąć się w cień, w końcu liczba nieprzychylnych komentarzy w internecie po jego pierwszej porażce w FUT Champions była zatrważająca. A Duńczykowi przerwa najzwyczajniej w świecie potrzebna.

Każda seria kiedyś się kończy i wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę, że Vejrgang nie będzie wygrywać bez końca. Powrót do formy długo mu jednak nie zajął. Już tydzień po przegranym spotkaniu Anders przyklepał kolejny bilans 30-0 i wrócił na triumfalny szlak. Co prawda tym razem nie przewidujemy kolejnych rekordowych serii, w końcu ta poprzednia zapewne pozostanie nietykalna na długie lata, ale dobrze znów widzieć zawodnika RB Leipzig w formie.

Trudno nam zrelacjonować przebieg tej Ligi Weekendowej Vejrganga, bo jak wspomnieliśmy – nie uruchomił on swojej transmisji w serwisie Twitch. My to jednak w pełni rozumiemy. Brak dodatkowej presji w trakcie gry był mu najzwyczajniej w świecie potrzebny, a od przyszłego tygodnia możemy spodziewać się powrotu do streamowania.

Co zrobilibyśmy na miejscu Vejrganga? Zdjęli z siebie całe napięcie i wystawili do gry skład srebrnych zawodników. Albo złoty, ale całkowicie budżetowy. I wreszcie zaczęli bawić się grą. O kolejne 30-0 z taką jedenastką może być ciężko, ale ten piętnastolatek nie musi już nic udowadniać. A jeżeli mu się uda, to zamknie twarz wielu krzykaczom i to na długi czas.

Fot. RB Leipzig

Tagi:
Anders Vejrgang FIFA 21 FUT Champions Liga Weekendowa RB Leipzig
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze