Valve blokuje konta Steam, które brały udział w boostowaniu rang – ESPORTÓWKA

02.05.2021, 23:16:39

W dzisiejszej ESPORTÓWCE nieco poważniejszy temat przewodni niż zazwyczaj. Valve zabrało się bowiem za walkę z kontami, które brały udział w procesie boostowania rang. Skali nie znamy, jednak mamy nadzieję, że wszyscy psujący innym rozgrywkę już wkrótce będą spoglądać na świat zza krat.

Jak ubrać się na mecz o awans do półfinału wielkiego turnieju?

Heroic wyznacza dziś trendy modowe.

Astralis do tej pory się nie pozbierało

Heroic nie dość, że wyznacza trendy w modzie, dodatkowo pokazuje, jak powinien wyglądać porządny trashtalk. Chyba mamy nową ulubioną ekipę od mediów społecznościowych.

Valve bierze się do roboty

Czy to zapowiedź końca czterech kręcących się na respie przeciwników w przeciwnej ekipie i jednego cheatera, który wygrywa sam całe spotkanie? No bo po co boosting, skoro takie konta mają zostać potem zablokowane? Valve, wierzymy, że tym razem podołacie.

Szachowe podziemie

Tylko nieliczni zrozumieją głębie posunięć arcymistrza Parisa Platynova. Zapraszamy więc na lekcję z światowym czempionem szachów. Nawet Pan Bartosh nie dowierzał…

Anonymo w akcji

Kolejna porcja najlepszych akcji od zawodników Anonymo Esports. Prawdziwa uczta dla oka. Ponoć lepsza kuracja od jakichś tam kropli czy laserów.

Fot. Valve

Tagi:
Anonymo Esports Astralis boosting Heroic Paris Platynov Valve xntentacion
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze