
Valorant to Wy! Zagrajcie z Nieuczesaną i Guciem o nagrody od Huawei
Nieuczesana i Gucio na stanowiskach trenerskich, esportowe emocje podkręcające rywalizację, a także niemałe nagrody do zgarnięcia. Huawei stanęło na czele kampanii “Osiągaj więcej”, która obejmuje szereg turniejów. Zapisy do rozgrywek Valoranta właśnie ruszyły.
W ramach kampanii “Osiągaj więcej” Huawei zaprasza do wzięcia udziału w serii turniejów esportowych. Uczestnicy rozgrywek w League of Legends, Valorant i Teamfight Tactics zasilą drużyny prowadzone przez znanych streamerów. W gronie ambasadorów wydarzenia widzimy Rybsona, Overpowa, Nieuczesaną, Gucia, Kezmana i Tuttka.
Rywalizację podsycać będzie w dodatku pula nagród. Na najwybitniejszych graczy czeka 12 monitorów gamingowych HUAWEI MateView GT 27″, smartwatche HUAWEI Watch GT 2e oraz nagrody pieniężne w wysokości 350 zł. Warto uwzględnić, że HUAWEI MateView GT 27” to najnowszy monitor marki Huawei dedykowany graczom – 27-calowy zakrzywiony ekran 2K oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 165 Hz.
Udział w turniejach eliminacyjnych mogą wziąć wszyscy chętni spełniający wytyczne regulaminu. Szczegóły dotyczące turniejów są dostępne na dedykowanym kanale Discord, do którego mogą dołączyć wszyscy chętni gracze. Linki do zapisów dostępne są w mediach społecznościowych twórców. Najbardziej wyróżniający się gracze rozgrywek kwalifikacyjnych trafią następnie pod czujne oko ambasadorów. Wybrani influencerzy nie tylko poprowadzą swoich podopiecznych. To oni skomentują bowiem na swoich kanałach na Twitchu ostatnie etapy wyłaniania uczestników.
W pierwszej kolejności organizatorzy zaprosili do turnieju w Teamfight Tactics, nad którym pieczę sprawować będą Kezman i Tuttek. Chwilę później otworzyły się bramki umożliwiające zapisy do rozgrywek League of Legends. Tym razem Huawei szansę rozwoju i rywalizacji stworzy graczom Valoranta. Rejestracja do otwartych kwalifikacji już ruszyła. Możliwość zapisów wygaśnie dwie godziny przed startem zawodów.
Rozgrywki Valoranta – w przeciwieństwie do zmagań League of Legends – odbędą się w klasycznym formacie 5 na 5. Na stanowiskach trenerów, ale również komentatorów relacjonujących turniej zobaczymy Karolinę “Nieuczesaną” Brodnicką i Witolda „Gucia” Tacikiewicza. Selekcjonerzy nadzorować będą także przebieg dwóch turniejów kwalifikacyjnych, które wyłonią po dwie reprezentacje każdego trenera. W finale kwalifikacji formacje Nieuczesanej i Gucia powalczą o awans do Wielkiego Finału, który wyłoni zwycięski skład.
Rozgrywki kwalifikacyjne odbędą się 11 listopada (Nieuczesana) i 12 listopada (Gucio). Finałowe kwalifikacje zaplanowano z kolei na 13 listopada (Nieuczesana) oraz 14 listopada (Gucio). Wielki finał z udziałem zespołu dowodzonego przez Nieuczesaną i drużyny prowadzonej przez Gucia zostanie rozegrany 28 listopada.
Esportowe turnieje to wyłącznie namiastka kampanii “Osiągaj więcej. Powered by Huawei”, która obejmuje serię angażujących aktywności dla graczy, którzy chcą wejść na wyższy poziom swoich umiejętności, realizować wyzwania i odnosić zwycięstwa. Równolegle na YouTube publikowane będą filmy z serii odkrywającej tajemnice Minecrafta, World of Tanks i Riders Republic.
***
Tekst powstał przy współpracy z agencją gaming marketingu GAMESET.