Kto przejął tron? TERP, Magvayer, Nero i Patitek w VALORANT TALK #6

Kto przejął tron? TERP, Magvayer, Nero i Patitek w VALORANT TALK #6

08.12.2020, 11:20:50

First Strike za nami – VALORANT TALK dopiero nadchodzi. Jak łatwo możecie się domyśleć – eksperckie grono podsumuje najważniejsze z dotychczasowych rozgrywek na świecie. W ramach najlepszego programu publicystycznego o strzelance Riot Games w tej części Internetu tradycyjnie zobaczycie Dominika „Nero” Dąbrowskiego, Tomasza „Magvayera” Filipiuka, Krystiana „Terpa” Terpińskiego i gościa specjalnego. Tym razem wirtualne studio odwiedzi Patryk „Patitek” Fabrowski z G2 Esports.

W przedostatnim odcinku w 2020 roku skupimy się na niedawno koronowanych mistrzach regionów. Na uwagę przede wszystkim zasłużyli nowi królowie Europy z Teamu Heretics, ale również wielcy wygrani Ameryki Północnej – 100 Thieves. Przemilczeć nie da się również sensacyjnych porażek G2 Esports oraz FunPlus Phoenix. Umówmy się bowiem, że część triumfów nie zaskoczyła nas tak bardzo, jak klęski powyższych sekcji.

Sytuację G2 Esports skomentujemy zresztą z wielu perspektyw, nie ograniczając się wyłącznie do wizji dziennikarskiej. Przed kamerę zaprosiliśmy przecież Patryka „Patitka” Fabrowskiego – półfinalistę First Strike. Jak po druzgocącej klęsce czują się gracze G2 Esports? Co przede wszystkim zawiodło w meczu z Teamem Heretics? Czy mimo porażki Samurajów wciąż możemy nazwać najlepszą ekipą Starego Kontynentu? Tymi i innymi pytaniami Polaka bombardować będą nie tylko szanowni eksperci, ale również obecni na czacie widzowie.

Koniec roku wydaje się dobrą okazją do podsumowania nieco chaotycznego, ale pełnego emocjonujących momentów sezonu. Obecność Patitka pozwoli nam nieco szerzej omówić dotychczasowe podboje G2 Esports, zastanawiając się przy okazji, co czeka Europejczyków w przyszłości.

Początek transmisji został zaplanowany na godzinę 21:00. Już teraz zachęcamy naturalnie do zostawienia subskrypcji oraz włączenia powiadomień.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze