VALORANT TALK #1 – Terpiński, Magvayer, Nero i Mickebwoy o kwalifikacjach First Strike’a, regionalnych rankingach i szemranych organizatorach turniejów

VALORANT TALK #1 – Terpiński, Magvayer, Nero i Mickebwoy o kwalifikacjach First Strike’a, regionalnych rankingach i szemranych organizatorach turniejów

02.11.2020, 16:00:24

Wszystkie gwiazdy na niebie zwiastują, że tegoroczna jesień będzie jeszcze bardziej przesiedziana w domu niż którakolwiek wcześniej. Dlatego wychodzimy naprzeciw nudzie i robimy coś zarówno dla siebie, jak i przede wszystkim dla was. Już we wtorek o 15:00 na YouTubie Weszło Esport oraz na antenie Weszło FM zadebiutujemy z VALORANT TALK, czyli programem, w którym co tydzień wraz z Tomaszem „Magvayerem” Filipiukiem oraz Dominikiem „Nero” Dąbrowskim i gośćmi specjalnymi będziemy dyskutować na najważniejsze tematy związane z esportową sceną VALORANTA. 

Od premiery najnowszego tytułu ze stajni Riot Games minęło już kilka ładnych miesięcy, na których przestrzeni wykreowała się solidna esportowa scena. Wielkimi krokami zbliża się zresztą najważniejsza tegoroczna impreza, czyli First Strike, przy którym pracują sami wydawcy gry. Pierwszym tematem jutrzejszego programu będzie zresztą nic innego jak kwalifikacje w regionie Ameryki Północnej, których pierwszym triumfatorem okazało się Cloud9.

Zanim powiecie sobie w duchu „NA SCENE LUL”, od razu uspokajamy, że na tapet weźmiemy również zbliżające się eliminacje w regionie europejskim. O przygotowaniach z perspektywy graczy porozmawiamy zresztą z profesjonalistą, bo gościem specjalnym premierowego odcinka będzie Mikołaj „Mickebwoy” Chojnacki, który występował w najlepszych polskich drużynach takich jak THOSE GUYS czy avg25iq. Zadamy sobie też fundamentalne pytanie, a mianowicie – czy aktualne regionalnego rankingi dobrze odzwierciedlają faworytów do awansu na First Strike?

Mówiąc o turniejach, nie możemy też pominąć ciemnej strony kompetytywnej sceny. Na przykładzie dramy z TOURSTAT Summer Clash porozmawiamy o organizatorach-widmo i spróbujemy zastanowić się nad tym, jak uniknąć kolejnych incydentów związanych z imprezami, które są dla zawodników stratą czasu i daremnym wysiłkiem.

Na koniec pierwszego odcinka będziemy chcieli podjąć temat zawodników, którzy zostali zablokowani w innych grach i kontynuują swoją karierę w VALORANT. Czy każdy zasługuje na drugą szansę? Jaki powinien być okres od popełnienia zabronionego czynu do otrzymania świeżego otwarcia w nowym tytule? Czy inne sceny tracą na exodusie zawodników? Mamy nadzieję, że na te i inne pytania odpowiecie razem z nami, bo wy również możecie być aktywnym uczestnikiem programu. Zachęcamy do aktywności na YouTubowym czacie!

P.S. Dajcie suba i dzwonek, żeby na pewno nie przegapić programu!

Fot. Archiwum Prywatne

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze