Upset nie weźmie udziału w fazie grupowej Worlds 2021. Powodem sytuacja rodzinna

Upset nie weźmie udziału w fazie grupowej Worlds 2021. Powodem sytuacja rodzinna

11.10.2021, 10:14:45

Podstawowy strzelec brytyjskiej organizacji Fnatic, Elias „Upset” Lipp, nie weźmie udziału w fazie grupowej Worlds 2021. Pilna sytuacja rodzinna zmusiła Niemca do powrotu do domu, przez co nie zobaczymy go, przynajmniej w początkowym etapie, na scenie Mistrzostw Świata. Jego miejsce zajmie zawodnik akademii, Louis „Bean” Schmitz.

Jeszcze do wczoraj wszystko wskazywało na to, że Fnatic przystąpi do rywalizacja na Mistrzostwach Świata w niezmienionym składzie. W nocy organizacja poinformowała jednak o zmianie w charakterze last minute, na mocy której Elias „Upset” Lipp ominie co najmniej zmagania grupowe. Organizacja zakomunikowała za pomocą mediów społecznościowych, że nieobecność Niemca wynika z nagłej sytuacji rodzinnej.

Upset kilka dni temu wrócił do Niemiec, a na Islandii wystąpi zawodnik, który do tej pory rozwijał się pod batutą Pawła „delorda” Szabli w akademii brytyjskiej organizacji. Na scenie zamelduje się Louis „Bean” Schmitz, który nie tak dawno pod banderą Fnatic Rising doszedł do finału EU Masters.

Fnatic zadebiutuje na Worlds 2021 już dziś o godzinie 15:00. Pierwszym rywalem wicemistrzów LEC będzie Hanwha Life Esports. Transmisja z meczów dostępna jest na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. Riot Games / Michał Konkol

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze