Ungentium wchodzi w scenę VALORANTA. W zespole między innymi NEEX i Nitro

Ungentium wchodzi w scenę VALORANTA. W zespole między innymi NEEX i Nitro

05.10.2021, 19:06:06

Polska organizacja esportowa Ungentium, która nie tak dawno zawitała na scenie CS:GO, rozszerza swoją działalność o dywizję VALORANTA. Rodzima marka zakontraktowała formację występującą do tej pory pod banderą Chakalaka, w skład której wchodzi między innymi trójka byłych zawodników Illuminar Gaming czy jeden z najlepszych rodzimych snajperów w postaci Sebastiana „NEEXA” Treli. 

O zamiarach inwestycji w scenę VALORANTA przez Ungentium w pierwszej kolejności raportował dziennikarz portalu Cybersport.pl – Jakub Czapran. Dziś młoda organizacja oficjalnie zakomunikowała za pomocą swoich mediów społecznościowych rozszerzenie działań marki o najnowszy tytuł ze stajni Riot Games.

Trzon formacji będzie stanowić trójka byłych graczy Illuminar Gaming. Z Chakalaką ostatecznie rozstał się Sebastian „snikk” Kamiński, a także Grzegorz „GRUBINHO” Ryczko, ale wspólną grę kontynuować będzie Karol „Nitro” Przedpełski, Kamil „frontside” Moroń oraz Kacper „AjMERITO” Barszcz. Skład uzupełni z kolei Sebastian „NEEX” Trela, który pozostawał wolnym agentem od momentu rozstania z Ballistą, a także młody talent, który w przeszłości występował między innymi w MAJSTERSZTYK – Kacper „Kacpi” Wolski.

Pozycję szkoleniowca Ungentium obejmie z kolei były trener MAD DOG’S PACT – Kuba „GuteK” Gut. Debiutu formacji powinniśmy się spodziewać już podczas najbliższej edycji rozgrywek GOONG BeLoud Cup, który zostanie rozegrany w najbliższy weekend.

Skład dywizji VALORANTA w Ungentium prezentuje się w następujący sposób: 

  • Sebastian „NEEX” Trela
  • Karol „Nitro” Przedpełski
  • Kamil „frontside” Moroń
  • Kacper „AjMERITO” Barszcz
  • Kacper „Kacpi” Wolski
  • Kuba „GuteK” Gut (trener)

Fot. Ungentium

Tagi:
AjMERiTO frontside Kacpi NEEX nitro
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze