Ungentium nowym liderem ESL MP

Ungentium nowym liderem ESL MP

15.09.2021, 12:18:59

Po dwóch dniach rywalizacji w ramach trzeciej kolejki ESL Mistrzostw Polski doszło do małych przetasowań w ligowej tabeli. Pozycję lidera przejęli na tę chwilę zawodnicy Ungentium, którzy wczoraj bez większych kłopotów uporali się z The Lycans. 

We wtorek na serwerze w pierwszej kolejności zameldowali się reprezentanci Ungentium oraz The Lycans. Podopieczni Macieja „Luza” Bugaja podchodzili do spotkania z pozycji faworyta i od startu udowadniali swoją wyższość nad niżej notowaną ekipą. Nuke zamknięty do pięciu i domknięcie Vertigo do 9 pozwoliło Ungentium zameldować się na najwyższej lokacie ligowej tabeli.

Tuż za plecami Ungentium znajduje się z kolei Team ESCA Gaming, które wczoraj na obu mapach pokonało miks Dolej Miodu. Piotr „nawrot” Nawrocki i spółka postawili co prawda przyzwoity opór, jednak nie zmienia to faktu, że podobnie jak The Lycans Tomasza „freo” Wolskiego znajdują się oni aktualnie w strefie spadkowej ESL MP.

Warto podkreślić, że z uwagi na natłok spotkań w innych turniejach oraz ligach w trzeciej kolejce nie zobaczyliśmy takich ekip jak Anonymo Esports, HONORIS czy Wisła All in! Games Kraków. Kolejne spotkania w ramach ESL MP czekają nas w przyszły poniedziałek.

Fot. Kinguin Polska / Jeremi Śpiewak

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze