Alior Bank Ultraliga 2. Dywizja – WYNIKI [RELACJA]
League of Legends
POLSKI ESPORT

Alior Bank Ultraliga 2. Dywizja – WYNIKI [RELACJA]

30.06.2020, 15:00:00

Szumnie zapowiadana 2. dywizja Alior Bank Ultraligi w końcu się rozpoczęła, a co za tym idzie, osiem drużyn ruszyło w marsz po awans do rozgrywek najwyższego szczebla. Jak akademie i inne zespoły będą sobie radzić podczas najbliższych tygodni? O tym dowiecie się z naszej relacji, w której na bieżąco będziemy aktualizować wyniki oraz tabelę zmagań. 

Wyniki 2. dywizji Ultraligi:

Pierwsza kolejka (18.06.2020):

  • 7more7 Pompa Team Academy 1:0 Team ESCA Gaming
  • soon to be named 1:0 devils.one
  • piratersports Academy 1:0 PRIDE Academy
  • Pompa Team Academy 1:0 H34T Young Flames
  • Gentlemen’s Academy 0:1 soon to be named
  • devils.one 0:1 Team ESCA Gaming
  • devils.one 0:1 Gentlemen’s Academy
  • Team ESCA Gaming 1:0 H34T Young Flames
  • PRIDE Academy 0:1 soon to be named
  • Pompa Team Academy 1:0 piratesports Academy
  • piratesports Academy 1:0 Gentlemen’s Academy
  • PRIDE Academy 1:0 H34T Young Flames

Druga kolejka (22.06.2020):

  • 7more7 Pompa Team Academy 0:1 soon to be named
  • piratesports Academy 0:1 Team ESCA Gaming
  • PRIDE Academy 0:1 Gentelmen’s Academy
  • soon to be named 1:0 piratesports Academy
  • H34T Young Flames 0:1 devils.one
  • devils.one 1:0 PRIDE Academy
  • H34T Young Flames 0:1 piratesesports Academy
  • Gentelmen’s Academy 0:1 7more7 Pompa Team Academy
  • Team ESCA Gaming 1:0 soon to be named
  • piratesports Academy vs. devils.one (przełożony na 28.06)

Trzecia kolejka (29.06.2020) 

  • Team ESCA Gaming 1:0 Gentlemen’s Academy
  • soon to be named 1:0 H34T Young Flames
  • Pompa Team Academy 1:0 PRIDE Academy
  • Gentlemen’s Academy 0:1 H34T Young Flames
  • Team Esca Gaming 1:0 PRIDE Academy

Czwarta kolejka (06.07.2020)

  • H34T Young Flames vs. PRIDE Academy
  • Gentlemen’s Academy vs. piratesports Academy
  • Team ESCA Gaming vs. Pompa Team Academy
  • Pompa Team Academy vs. devils.one
  • soon to be named vs. devils.one
  • devils.one vs. Team ESCA Gaming
  • soon to be named vs. Gentlemen’s Academy
  • Pompa Team Academy vs. H34T Young Flames
  • piratesports Academy vs. PRIDE Academy

Piąta kolejka (13.07.2020)

  • piratesports Academy vs. Pompa Team Academy
  • PRIDE Academy vs. soon to be named
  • H34T Young Flames vs. Team ESCA Gaming
  • devils.one vs. Gentlemen’s Academy
  • H34T Young Flames vs. devils.one
  • Gentlemen’s Academy vs. PRIDE Academy
  • Team ESCA Gaming vs. piratesports Academy
  • soon to be named vs. Pompa Team Academy

Szósta kolejka (16.07.2020)

  • soon to be named vs. Team ESCA Gaming
  • Pompa Team Academy vs. Gentlemen’s Academy
  • piratesports Academy vs. H34T Young Flames
  • PRIDE Academy vs. devils.one
  • devils.one vs. piratesports Academy
  • PRIDE Academy vs. Pompa Team Academy
  • H34T Young Flames vs. soon to be named
  • Gentlemen’s Academy vs. Team ESCA Gaming
  • devils.one vs. Pompa Team Academy
  • piratesports Academy vs. soon to be named
  • PRIDE Academy vs. Team ESCA Gaming
  • H34T Young Flames vs. Gentlemen’s Academy

Tabela 2. dywizji Ultraligi:

MiejsceDrużynaBilans
1.soon to be named6:1
2.Team ESCA Gaming6:1
2.7more7 Pompa Team Academy5:1
3.piratesports Academy3:3
5.devils.one2:3
5.Gentlemen’s Academy2:5
7.PRIDE Academy1:6
8.H34T Young Flames1:6

 

Składy zespołów biorących udział w rozgrywkach 2. dywizji Ultraligi: 

Pozycja/Drużyna7more7 Pompa Team Academydevils.onesoon to be namedTeam ESCA Gaming PRIDE AcademyH34T Young FlamesGentlemen’s Academypiratesports Academy
TOPColorPuszekUnkownCzaruLewaRPolskiFokBartek to jaJaqen
JUNGLERybsonFearlessBen3kBolszakJaneqMaziBluealertSh4dowUS
MIDOranLeesangniQDawidsonekTurtelArianaLewusDomoles
BOTdeflesAdisonZamulekEjsnerModyKrokietNunjucksFatihcanHarpoon
SUPPORTMaqukMoliiiKubYDGrkAzymmarlonHighwayElQuertos
TRENERMenQMaruzeLArcesKorlishSherlockInca

 

Lista transmisji z 2. dywizji Ultraligi: 

Fot. Ultraliga

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze