Alior Bank Ultraliga 2. Dywizja – WYNIKI [RELACJA]

Alior Bank Ultraliga 2. Dywizja – WYNIKI [RELACJA]

02.03.2021, 11:10:00

Szumnie zapowiadana 2. dywizja Alior Bank Ultraligi w drugiej odsłonie w końcu się rozpoczęła, a co za tym idzie, sześć drużyn ruszyło w marsz po mistrzostwa zaplecza najlepszych drużyn w kraju. Jak akademie i inne zespoły będą w stanie sobie radzić podczas najbliższych tygodni? O tym dowiecie się z naszej relacji, w której na bieżąco będziemy aktualizować wyniki oraz tabelę zmagań. 

Wyniki 2. dywizji Ultraligi:

Pierwsza kolejka
  • 7more7 Academy 1:0 piratesports
  • Dom Spokojnej Starości 1:0 NRAX Esports
  • Nordis Team 0:1 PRIDE ESCA Academy
  • 7more7 Academy 1:0 NRAX Esports
  • piratesports 1:0 PRIDE ESCA Academy
  • Dom Spokojnej Starości 1:0 Nordis Team
Druga kolejka (08.02.2021)
  • 18:00 – PRIDE ESCA Academy 0:1 Dom Spokojnej Starości
  • 19:00 – 7more7 Academy 0:1 PRIDE ESCA Academy
  • 19:00 – NRAX Esports 0:1 Nordis Team
  • 19:00 – piratesports 1:0 Dom Spokojnej Starości
  • 20:00 – 7more7 Academy 1:0 Nordis Team
  • 20:00 – NRAX Esports 1:0 piratesports
Trzecia kolejka (15.02.2021)
  • 19:00 – 7more7 Academy 0:1 Dom Spokojnej Starości
  • 19:00 – Nordis Team 0:1 piratesports
  • 19:00 – PRIDE ESCA Academy 1:0 NRAX Esports
  • 20:00 – NRAX Esports 1:0 PRIDE ESCA Academy
  • 20:00 – piratesports 1:0 Nordis Team
  • 20:00 – Dom Spokojnej Starości 1:0 7more7 Academy
Czwarta kolejka (22.02.2021)
  • 19:00 – piratesports 1:0 NRAX Esports
  • 19:00 – Nordis Team 0:1 7more7 Academy
  • 20:00 – Dom Spokojnej Starości 1:0 piratesports
  • 20:00 – Nordis Team 1:0 NRAX Esports
  • 20:00 – PRIDE ESCA Academy 0:1 7more7 Academy
Piąta kolejka (25.02.2021)
  • 18:00 – Dom Spokojnej Starości 1:0 PRIDE ESCA Academy
  • 19:00 – Nordis Team 1:0 Dom Spokojnej Starości
  • 19:00 – PRIDE ESCA Academy 0:1 piratesports
  • 19:00 – NRAX Esports 0:1 7more7 Academy
  • 20:00 – PRIDE ESCA Academy 0:1 Nordis Team
  • 20:00 – NRAX Esports 0:1 Dom Spokojnej Starości
  • 20:00 – piratesports 1:0 7more7 Academy
1 runda drabinki wygranych w fazie play-off (1.03.2021)
  • 18:00 – piratesports 1:3 7more7 Academy
1 runda drabinki wygranych w fazie play-off (5.03.2021)
  • 18:00 – Dom Spokojnej Starości vs Nordis Team
2 runda drabinki wygranych i pierwsza drabinki przegranych w fazie play-off (8.03.2021)
  • 18:00 – 7more7 Academy vs TBD
  • 18:00 – piratesports vs TBD
Druga runda drabinki przegranych (15.03.2021)
  • Mecz zostanie rozegrany o 18:00
Wielki finał (22.03.2021)
  • Mecz zostanie rozegrany o 18:00
Format fazy pucharowej Alior Bank Ultraligi 2. Dywizji
Alior Bank Ultraliga 2. Dywizja

źródło: toornament.com

Tabela 2. dywizji Ultraligi:

MiejsceDrużynaBilans
1.Dom Spokojnej Starości8:2
2.piratesports7:3
2.7more7 Academy6:4
4.Nordis Team4:6
5.PRIDE ESCA Academy3:7
5.NRAX Esports2:8

 

Składy zespołów biorących udział w rozgrywkach 2. dywizji Ultraligi: 

Pozycja/Drużyna7more7  AcademyPRIDE ESCA AcademyNordis TeamDom Spokojnej StarościNRAX Esportspiratesports
TOPPuszekPolskiFokProveCzaruTracynmumek
JUNGLEadrianStachuWikoBolszakLesteqpil
MIDArianaRawilJheinDawidsonekturtellee sang
BOTNunjucksFikkleLothenEjsnerGGilerAdison
SUPPORTMaqukJellyRayRamzesGrkRevan ShadowGienek
TRENERseereessiemanko0oAkemi, YagerTOXICNESS
SUBMilu, Mikfil, Hadote, MaxxWarriorWitekSzmita, Raiser, Woda

 

Lista transmisji z 2. dywizji Ultraligi: 

Rozwiń, aby sprawdzić relację z poprzedniej edycji 2. Dywizji Ultraligi

Wyniki 2. dywizji Ultraligi:

Pierwsza kolejka (18.06.2020):

  • 7more7 Pompa Team Academy 1:0 Team ESCA Gaming
  • soon to be named 1:0 devils.one
  • piratersports Academy 1:0 PRIDE Academy
  • Pompa Team Academy 1:0 H34T Young Flames
  • Gentlemen’s Academy 0:1 soon to be named
  • devils.one 0:1 Team ESCA Gaming
  • devils.one 0:1 Gentlemen’s Academy
  • Team ESCA Gaming 1:0 H34T Young Flames
  • PRIDE Academy 0:1 soon to be named
  • Pompa Team Academy 1:0 piratesports Academy
  • piratesports Academy 1:0 Gentlemen’s Academy
  • PRIDE Academy 1:0 H34T Young Flames

Druga kolejka (22.06.2020):

  • 7more7 Pompa Team Academy 0:1 soon to be named
  • piratesports Academy 0:1 Team ESCA Gaming
  • PRIDE Academy 0:1 Gentelmen’s Academy
  • soon to be named 1:0 piratesports Academy
  • H34T Young Flames 0:1 devils.one
  • devils.one 1:0 PRIDE Academy
  • H34T Young Flames 0:1 piratesesports Academy
  • Gentelmen’s Academy 0:1 7more7 Pompa Team Academy
  • Team ESCA Gaming 1:0 soon to be named
  • piratesports Academy 1:0 devils.one (przełożony na 28.06)

Trzecia kolejka (29.06.2020) 

  • Team ESCA Gaming 1:0 Gentlemen’s Academy
  • soon to be named 1:0 H34T Young Flames
  • Pompa Team Academy 1:0 PRIDE Academy
  • Gentlemen’s Academy 0:1 H34T Young Flames
  • Team Esca Gaming 1:0 PRIDE Academy

Czwarta kolejka (06.07.2020)

  • 17:00 – H34T Young Flames 1:0 PRIDE Academy
  • 17:00 – Gentlemen’s Academy 0:1 piratesports Academy
  • 17:00 – Pompa Team Academy 1:0 devils.one
  • 18:00 – Team ESCA Gaming 1:0 Pompa Team Academy
  • 18:00 – soon to be named 1:0 devils.one
  • 18:00 – devils.one 0:1 Team ESCA Gaming
  • 19:00 – soon to be named 1:0 Gentlemen’s Academy
  • 20:00 – Pompa Team Academy 1:0 H34T Young Flames
  • 20:00 – piratesports Academy 1:0 PRIDE Academy

Piąta kolejka (13.07.2020)

  • 17:00 – piratesports Academy 1:0 Pompa Team Academy
    17:00 – PRIDE academy 0:1 soon to be named
    18:00 – H34T Young Flames 0:1 Team ESCA Gaming
    19:00 – devils.one 1:0 H34T Young Flames
    19:00 – Gentelmen’s Academy 1:0 PRIDE Academy
    20:00 – Team ESCA Gaminig 0:1 piratesports Academy
    20:00 – soon to be named 1:0 Pompa TeamAcademy

Szósta kolejka (16.07.2020)

  •  soon to be named 0:1 Team ESCA Gaming
  • Pompa Team Academy 1:0 Gentlemen’s Academy
  • piratesports Academy 0:1 H34T Young Flames
  • PRIDE Academy 0:1 devils.one
  • devils.one 0:1 piratesports Academy
  • PRIDE Academy 0:1 Pompa Team Academy
  • H34T Young Flames 0:1 soon to be named
  • Gentlemen’s Academy 0:1 Team ESCA Gaming
  • devils.one 0:1 Pompa Team Academy
  • piratesports Academy 0:1 soon to be named
  • PRIDE Academy 0:1 Team ESCA Gaming
  • H34T Young Flames 0:1 Gentlemen’s Academy

Faza pucharowa – Półfinały drabinki wygranych (20.07.2020)

  •  soon to be named 3:0 piratesports Academy (BO5)
  • 7more7 Pompa Team Academy 3:0 Team ESCA Gaming (BO5)

Finał drabinki wygranych (23.07.2020)

7more7 Pompa Team Academy 2:3 soon to be named (BO5)

Pierwszy mecz drabinki przegranych (23.07.2020)

piratesports Academy 0:3 Team ESCA Gaming (BO5)

Finał drabinki przegranych (27.07.2020)

7more7 Pompa Team Academy 3:2 Team ESCA Gaming (BO5)

Wielki finał (30.07.2020)

17:00 – soon to be named vs 7more7 Pompa Team Academy (BO5)

Tabela 2. dywizji Ultraligi:

MiejsceDrużynaBilans
1.soon to be named12:2
2.7more7 Pompa Team Academy11:3
3.Team ESCA Gaming11:3
4.piratesports Academy9:5
5.devils.one5:9
6.Gentlemen’s Academy4:10
7.H34T Young Flames3:11
8.PRIDE Academy1:13

 

Składy zespołów biorących udział w rozgrywkach 2. dywizji Ultraligi: 

Pozycja/Drużyna7more7 Pompa Team Academydevils.onesoon to be namedTeam ESCA Gaming PRIDE AcademyH34T Young FlamesGentlemen’s Academypiratesports Academy
TOPColorPuszekUnkownCzaruLewaRPolskiFokTypicznyJaqen
JUNGLERybsonFearlessBen3kBolszakJaneqMaziFrashSh4dowUS
MIDOranLeesangniQDawidsonekTurtelArianaH0shiG4kiDomoles
BOTdeflesAdisonAtherEjsnerModyKrokietNunjucksDannyHarpoon
SUPPORTMaqukMoliiiKubYDGrkAzymmarlonHighwayElQuertos
TRENERMenQMaruzeLArcesKorlishSherlockInca

Zmiany w składach po okienku transferowym:

Gentlemen’s Academy: + Typiczny, Frash, H0shiG4ki, Dann

soon to be named: + Ather, Trenie

Lista transmisji z 2. dywizji Ultraligi: 

 

Fot. Ultraliga

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze