Tylko mecze o 9 rano powstrzymują StylDunów przed wygraniem Majora

Tylko mecze o 9 rano powstrzymują StylDunów przed wygraniem Majora

23.02.2021, 02:16:14

Z jednej strony żartujemy, ale z drugiej trudno oprzeć się wrażeniu, że dziewiąta rano to kiepska pora na poważną grę w Counter-Strike’a. Szczególnie, gdy rywal już dawno po obiedzie. Wczoraj StylDunów musiał się z tym wyzwaniem zmierzyć i dziś nie będzie inaczej. Klątwa dziewiątej rano trwa.

Zmagania w drugim etapie Snow Sweet Snow Regionals nie rozpoczeły się dla StylDunów za dobrze. Przeciwnik wlepił i lekcję z ataku na Mirage’u, następnie wymęczył triumf na Duscie2 i tym samym dość szybko przypisał do swojego konta pierwsze zwycięstwo. Polacy walczyli jednak nie tylko z 100PG, ale także ze wczesną porą.

Powiecie, że to niczyja wina, a każdy walczy na tych samych zasadach. Jasne, dokładnie tak jest, ale tylko do czasu. Sytuacja zmienia się jednak, kiedy przeciwnik wcina obiad, zanim ty posmarujesz śniadaniową bułkę masełkiem. A właśnie tak wyglądają “poranne” bitwy z Kazachami, którzy przylatują na serwer z przyszłości oddalonej o pięć godzin.

– No 9 to nie nasza godzina zdecydowanie, szkoda, że musimy grać o tej porze na gości, którzy mają wtedy 14, ale już się przyzwyczaiłem, że mam klątwę godziny 9 i nigdy w takich turniejach nie zacznę później meczunapisał na Twitterze Tomasz “phr” Wójcik.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dziś co prawda zawodników StylDunów znów czeka wczesna pobudka, jednak tym razem szanse będą bardziej wyrównane. O ile reprezentanci Copenhagen Flames nie wybrali się na zgrupowanie w odległym Kazachstanie. Przegrany tej serii w kolejnym starciu zmierzy się z widmem odpadnięcia ze Snow Sweet Snow 2.

Zdecydowanie lepiej zmagania w drugim etapie kultowych już internetowych rozgrywek rozpoczęli zawodnicy x-kom AGO. Podopieczni Mikołaja “miNiroxa” Michałkowa poskładali francuskie Ambush wynikiem 2:0 i dziś staną oko w oko ze wczorajszymi pogromcami StylDunów. Mecz ten jednak nie odbędzie się wczesnym rankiem, a w godzinach popołudniowych. Liczymy na kilka opóźnień i grę Kazachów po nocach. Czyja strefa czasowa teraz wygrywa?

Harmonogram Snow Sweet Snow na dziś:

  • 9:00 – StylDunów vs Copenhagen Flames
  • 15:00 – x-kom AGO vs 100PG

Transmisję z obu pojedynków obejrzycie w tym miejscu.

Fot. EPICENTER

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze