„Twój świat. Twoja wygrana” – STS znów podkręca esportowy klimat w Katowicach

„Twój świat. Twoja wygrana” – STS znów podkręca esportowy klimat w Katowicach

05.02.2021, 10:45:44

STS, największa firma bukmacherska w Polsce, rusza z nową kampanią marketingową „Twój świat. Twoja wygrana.”. Jej startowi towarzyszy rozpoczęcie należącego do największych turniejów CS:GO na świecie – IEM Katowice 2021. Jednym z elementów działań jest dedykowana oferta z atrakcyjnymi bonusami dla fanów esportu.

W pierwszej odsłonie kampanii – przygotowanej z okazji IEM Katowice – udział biorą gwiazdy światowej sceny esportowej – Wiktor „TaZ” Wojtas – ikona polskiego CS:GO, oraz Henry „HenryG” Greer – były komentator turniejów CS:GO, a obecnie manager jednej z topowych organizacji – Cloud9. Głównymi elementami działań są dedykowana oferta dla kibiców, szeroka komunikacja w internecie, a także portalach społecznościowych oraz reklama outdoorowa realizowana trzeci rok z rzędu na terenie Katowic.

W nowej kampanii STS łączy cyfrowy świat kibiców i influencerów z bukmacherskim, w którym fani dzięki swojej pasji mogą osiągać realne zyski. – Kibice esportowi są zaangażowani w swoje hobby na wysokim poziomie. Nagradzamy tę pasję. Wierzymy, że czas przeznaczony na grę lub śledzenie rozgrywek, przekłada się na kapitał wiedzy i doświadczenia. STS daje możliwość bezpośredniego ich przekształcenia w rzeczywisty zysk – mówi Paweł Rabantek, dyrektor marketingu STS.

Ze względu na pandemię, w tym roku wydarzenie odbywa się bez kibiców. jako lider polskiego rynku, który od lat mocno inwestuje w esport. Startując z kampanią przy okazji IEM pokazujemy jak ważne jest to wydarzenie dla fanów w Polsce i samej marki. Zależało nam, żeby w Katowicach można było poczuć esportową atmosferę – kontynuuje.

Reklamy STS

W związku ze startem kampanii „Twój świat. Twoja wygrana.” STS przygotował atrakcyjne bonusy dla fanów esportu. Dwa z nich towarzyszyć będą rozgrywkom IEM 2021, a są to:

PULA 20 000 PLN

Zapisz się do akcji, a następnie graj kupony AKO za min. 15 PLN z kursem min. 2,50 z min. 1 zdarzeniem esportowym. Każdy wygrany kupon weźmie udział w podziale puli 20 000 PLN. Każdy gracz może wygrać maksymalnie bonus za 5 wygranych kuponów. Czas trwania: 15.2.2020 01:00 – 21.2.2021 23:59

EKSTRA KASA DO 50 PLN

Zapisz się do akcji, a następnie graj esportowe zakłady AKO z kursem min. 1,85. Każdy wygrany kupon ze stawką min. 25 PLN to ekstra 10 PLN na konto bonusowe. W trakcie akcji każdy gracz może otrzymać maks. 50 PLN bonusu. Czas trwania: 25.2.2020 01:00 – 28.2.2021

Ponadto atrakcyjną opcją jest m.in. bonus CASHBACK 50”, dzięki któremu każdego tygodnia gracze mogą otrzymać zwrot do 50 PLN na konto bonusowe w razie niepowodzenia w obstawianiu kuponów na rozgrywki esportowe.

Z kolei dla osób, które jeszcze nie mają konta w ramach STS, firma przygotowała dodatkowe bonusy, dzięki którym nowy użytkownik otrzymuje 25 PLN tzw. freebet oraz bonus powitalny do 1200 PLN od depozytu i 200 PLN w ramach zakładu bez ryzyka.

Pełna listę promocji i bonusów znajdziecie w TYM MIEJSCU.

STS od dawna inwestuje w rozwój i profesjonalizację rodzimego esportu. Bukmacher był sponsorem m.in. Pawła ‘innocenta’ Mocka – zawodnika CS:GO, który grał w najpopularniejszych polskich i zagranicznych zespołach. To pierwszy taki przypadek, gdy firma bukmacherska wsparła indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a. Firma zdecydowała się także na współpracę z Damianem „Nervariena” Ziają, jednym z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny League of Legends. W minionych sezonach STS wspierał turniej Nine to Five, Polską Ligę Esportową – jedne z ważniejszych rozgrywek CS:GO w kraju. Współpracował również z drużynami esportowymi: Izako Boars, devils.one, AVEZ Esport i x-kom AGO. Włączył się ponadto w inicjatywę dobroczynnego meczu rozegranego pomiędzy czołowymi polskimi drużynami CS:GO.

Fot. Lukasz Sobala / PressFocus
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze