Twitch obniżył cenę subskrypcji w Polsce – ESPORTÓWKA

06.08.2021, 02:38:40

Jeśli marzyliście o subskrypcji na kanale ulubionego twórcy za drobniaki znalezione za kanapą, to możecie wracać do krainy snów. Twitch co prawda obniżył cenę za jednego suba i chwała im za to, jednak Polskę postawiono na równi z Francją czy Niemcami. Nieźle.

mantuu, prawdziwy Polak

Mamy nadzieję, że parawan był rozbijany. Bo co to za wakacje nad polskim morzem bez zajęcia swojego kawałka plaży? No i ten outfit trochę nietypowy. Jest kilka rzeczy, nad którymi Wilczewski wciąż musi popracować, jednak wszystko zmierza w naprawdę dobrym kierunku.

Kylar na wakacjach

Oj tak. Długie letnie wieczory, spocone plecy przyklejone do krzesła i Minecraft ogrywany od rana do nocy. Nie ma lepszego sposobu na wakacyjny relaks i przerwę od Counter-Strike’a. Kylar wie, co dobre.

Nowy rekord świata AimBotz

Nas zastanawia tylko jedno – czy takie rekordy bije się na jednym wdechu? I czy to w ogóle zdrowe dla organizmu? Przecież podobne przeciążenia mogą towarzyszyć tylko przy lądowaniu samolotu.

G2 Messi

Było już jakiś czas temu, jednak wtedy potraktowaliście to jako żart. A co powiecie dzisiaj?

Twitch obniża cenę suba dla Polski

Było pięć euro bez centa, teraz jest o jedno euro mniej. Twitch w końcu obniżył cenę subskrypcji dla Polski, jednak nie jest to zmiana, której niektórzy się spodziewali. Słyszało się bowiem o wymarzonych trzech czy nawet dwóch euro, jednak plan obniżek nie rozpieścił naszego kraju. Twitch postanowił tę samą cenę uzgodnić dla Polski, Niemiec czy Francji. No, ciekawe posunięcie, ale nie narzekamy, bo jakby nie patrzeć – jest taniej.

Fot. Twitch

Tagi:
ESPORTÓWKA sub subskrypcja Twitch
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze