tudsoN tymczasowo w HONORIS. azizz boryka się z problemami zdrowotnymi

tudsoN tymczasowo w HONORIS. azizz boryka się z problemami zdrowotnymi

23.02.2021, 14:09:40

Nieprzyjemne wiadomości dotarły do nas z obozu HONORIS. W treningach oraz oficjalnych spotkaniach polskiej formacji pod przywództwem Filipa „NEO” Kubskiego i Wiktora „TaZa” Wojtasa w najbliższym tygodniu nie będzie brać udziału jeden z filarów formacji – Łukasz „azizz” Kałkowski. Snajpera, który boryka się z problemami zdrowotnymi, zastąpi tymczasowo Filip „tudsoN” Tudev. 

W ostatnich miesiącach HONORIS poczyniło znaczny progres, jednak wiele wskazuje na to, że zespół tym razem będzie się musiał uporać z nowymi kłopotami. Polska organizacja za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała o problemach zdrowotnych swojego snajpera, Łukasza „azizza” Kałkowskiego, który w kolejnych dniach nie będzie brał udziału w czynnym życiu drużyny.

Sam azizz w HONORIS niejednokrotnie imponował formą indywidualną i jego strata może się okazać bolesna dla formacji, która lada moment przystąpi do zamkniętych eliminacji ESL Mistrzostw Polski. Podopiecznym Roberta „mSra” Pieńkowskiego w najbliższych dniach pomoże jednak inny utalentowany snajper, Filip „tudsoN” Tudev.

Sam Tudev pozostaje poza aktywną grą drużynową od maja 2020 roku, kiedy to został przesunięty na ławkę rezerwowych Team Secret. W międzyczasie prezentował się on świetnie w FPL-C, co poskutkowało awansem do głównego FPL-a, oraz stand-inował w AVEZ Esport.

Aktualny skład HONORIS prezentuje się w następujący sposób: 

  • Wiktor „TaZ” Wojtas
  • Filip „NEO” Kubski
  • Kamil „reiko” Cegiełko
  • Kacper „Grucha” Gruszeczka
  • Filip „tudsoN” Tudev
  • Robert „mSr” Pieńkowski (trener)

Fot. DreamHack / Adela Sznajder

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze