Trzy fragi z AWP, czyli ojciec niedoścignionym wzorem dla syna – ESPORTÓWKA

Trzy fragi z AWP, czyli ojciec niedoścignionym wzorem dla syna – ESPORTÓWKA

30.11.2020, 08:24:08

Nowy tydzień zaczynamy od historii ojca gracza, który jest niedoścignionym wzorem dla swojego syna. Jak to się stało? Opowie o tym sam zainteresowany. W ESPORTÓWCE nie zabraknie też informacji zagranicznych. Zapraszamy!

Mieliście kiedyś tak, że rodzice zabronili Wam grać na komputerze? Uważali, że gry to zło i powinniście się uczyć? Teraz historia jest nieco inna.

Ojciec wzór

Świetna inicjatywa pojawiła się w obozie piratesports. Organizacja przeprowadziła wywiad z ojcem jednego z zawodników, a konkretnie Franka „wondera” Morawiaka. W rozmowie padło wiele mądrych słów wsparcia dla syna, ale były też te zabawniejsze momenty. Pan Miłosz może pochwalić się czymś, czego jego potomek nie dokonał. Oczywiście w CS:GO. Zastanawiacie się o co chodzi? O trzy fragi z AWP zdobyte jednym strzałem. Zapytacie, jak to możliwe? A no możliwe. Tata wondera dokonał tego w starciu z botami! – Jestem dla niego w tej materii niedoścignionym wzorem i mu to ciągle wytykam – przyznał w wywiadzie.

Zainteresowani całością? Obejrzyjcie tutaj:

To CS czy VALORANT? Zresztą… nieważne

Jeśli już mówimy o niesamowitych zagrywkach, nie możemy też pominąć tego, czego dokonał Mathieu „ZywOo” Herbaut. Zawodnik Vitality przyzwyczaił nas do wielu świetnych akcji, widowiskowych fragów, niestandardowych ruchów, ale… w CS:GO. Tym razem popis swoich umiejętności dał w turnieju VALORANT. Nawet w tej grze zdobycie ACE’a nie jest żadnym problemem.

karrigan pirotechnik

Wczoraj fajerwerków nie zabrakło też w turnieju CS-a, a konkretniej w BLAST Premier Fall 2020 Showdown. Zaprezentował nam je Finn „karrigan” Andersen, którego moueseports pokonało Cloud9 i awansowało do głównego turnieju. I bynajmniej nie chodzi o fajerwerki na serwerze. Chodzi o to, co Duńczyk pokazał na swojej kamerce. Zobaczcie sami pod tym adresem.

Polsko-holenderski mix triumfuje

karrigan świętował jeden sukces, zaś kilku Polaków inny. oskarish, mono oraz STOMP w połączeniu z dwoma Holendrami – FASHRem i rilaxem, zapisali na swojej liście kolejne osiągnięcie. Tym razem wygrali turniej ESEA Cash Cup: Autumnt 2020 #4, zgarniając 3000 dolarów. W wielkim finale pokonali 100PG z Kazachstanu. Mecz ten zakończył się po trzech mapach, ale nie ma tu mowy o zaciętej rywalizacji. Ekipa Polaków przegrała Inferno 6:16, ale pozostałe mapy wygrała równie wysoko – 16:8 na Tarinie i 16:6 na Mirage’u. Trzeba przyznać – mixy jednak naszym zawodnikom służą.

Lothar komentatorem LEC?

Jakub „Lothar” Szygulski kojarzony raczej z Hearthstone niż League of Legends ogłosił wczoraj, że będzie komentował nową w jego portfolio grę. Na załączonym zdjęciu widać wielki banner LEC. Czyżby Polak miał dołączyć do ekipy komentatorskiej tych rozgrywek? Otóż… wątpimy, jednak bardzo dużo osób przesłało Lotharowi gratulacje. Jaki będzie finał tej tajemniczej wiadomości? Nie możemy się doczekać!


Fot. piratesports

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze