Trofeum EU Masters trafi dziś w ręce Polaka. Cinkrof kontra delord w ostatecznej batalii

Trofeum EU Masters trafi dziś w ręce Polaka. Cinkrof kontra delord w ostatecznej batalii

19.09.2021, 12:34:26

Już dziś poznamy mistrza EU Masters Summer 2021. O poznaniu nowego mistrza mówić nie możemy, bowiem w finale goszczą obrońcy tytułu z wiosennego sezonu – Karmine Corp. Ekipa Jakuba “Cinkrofa” Rokickiego w ostatecznym starciu zmierzy się z podopiecznymi Pawła “delorda” Szabli – Fnatic Rising.

Trofeum dla Polaka trzeci raz z rzędu

Wydaje się, że stawianie pieniędzy przed EU Masters na to, że trofeum na sam koniec trafi w ręce co najmniej jednego Polaka, jest typowym “pewniaczkiem”. Inna sprawa, że bukmacherzy nie płaciliby za to rozwiązanie wielkich pieniędzy, wszak to biało-czerwoni od dawna dominują listę uczestników turnieju.

Polskiego mistrza, który zapoczątkował tę nadwiślańską passę, mieliśmy dokładnie rok temu. To AGO ROGUE podczas EU Masters Summer 2020 zdominowało rozgrywki i zgarnęło końcowy triumf. Serię wiosnę tego roku podtrzymało wspomniane Karmine Corp z Cinkrofem na czele.

Dziś passa się przedłuży, a puchar może powędrować w dwóch kierunkach – powrócić do bazy wicemistrzów Francji, lub zostać przechwycony przez ekipę “Goryli” delorda. Pierwszy scenariusz wydaje się zdecydowanie bardziej prawdopodobny, jednak pomarańczowo-czarni w trakcie tego EUM sprawili już niejedną niespodziankę. Dlaczego więc nie mieliby pokusić się o kolejną?

18:00 – Karmine Corp vs Fnatic Rising

Finałowe spotkanie EU Masters obejrzycie na oficjalnych kanałach Polsat Games, między innymi w tym miejscu.

Fot. fb.com/Cinkrof/

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze