Trinity Force Puchar Polski powraca – również dla zespołów z krajów bałtyckich

Trinity Force Puchar Polski powraca – również dla zespołów z krajów bałtyckich

05.10.2021, 12:57:30

Przerwa między sezonami League of Legends dla polskich drużyn i kibiców nie będzie aż tak dotkliwa. Powraca Trinity Force Puchar Polski, który wypełnić ma lukę przed startem kolejnych mistrzostw kraju.

Po raz pierwszy Trinity Force Puchar Polski pojawił się w 2020 roku, mając w założeniu być remedium na off-seasonową posuchę. To, czym wyróżniał się turniej choćby na tle Ultraligi, były bezwzględnie otwarte kwalifikacje. Oto bowiem do walki ze ścisłą czołówką kraju dopuszczono… wszystkich chętnych.

Nie inaczej będzie tym razem. FRENZY poinformowało bowiem, że nadchodzi kontynuacja Trinity Force Pucharu Polski, a wraz z nią seria otwartych turniejów kwalifikacyjnych. Szansę awansu do głównego turnieju uzyskają więc wszystkie chętne drużyny spełniające warunki regulaminu. I to nie tylko z Polski, bo rozgrywki skierowane są również do formacji z krajów bałtyckich.

Trzy miejsca w Trinity Force Pucharze Polski zarezerwowane są już dla zespołów zaproszonych bezpośrednio przez organizatorów. Pięć pozostałych wypełnią sekcje z otwartych kwalifikacji. W pierwszym turnieju awans uzyskają dwa składy. W trzech kolejnych przepustką premiowani będą natomiast tylko zwycięzcy.

Daty turniejów kwalifikacyjnych do Trinity Force Pucharu Polski:

  • 12 października
  • 14 października
  • 17 października
  • 19 października

Na liście uczestników poprzedniej odsłony zameldowali się nie tylko najlepsi reprezentanci Ultraligi w postaci AGO ROGUE, K1CK czy Illuminar Gaming, ale również piratesports, 7more7, Płonące Garnitury, No Name Esport, a nawet hiszpański Cream Real Betis. Turniej był zresztą okazją do odtańczenia symbolicznego Last Dance mistrzowskich składów Łotrzyków i K1CK.

AGO z pucharem, czyli „polski młyn A.D. 2020” – odcinek ekskluzywny

Trinity Force Puchar Polski rozpocznie się 26 października. Stawką walki jest nie tylko cenny puchar, ale również nagrody pieniężne z puli 50 tysięcy złotych. Mistrzowski tytuł inauguracyjnej odsłony zmagań należy do AGO ROGUE, które w wielkim finale pokonało K1CK.

Fot. Polsat Games

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze