TOAO i Enzo poza Izako Boars. Rewolucja w składzie Dzików!

TOAO i Enzo poza Izako Boars. Rewolucja w składzie Dzików!

13.10.2021, 12:01:48

Izako Boars wprowadza poważne zmiany kadrowe. Z watahą pożegna się bowiem dwóch graczy: Mateusz “TOAO” Zawistowski oraz Karol “Enzo” Lasota. Ich ostatnie występy w szeregach Dzików zobaczymy w ramach Malta Vibes oraz następnych kolejek Polskiej Ligi Esportowej.

Informacje o roszadach w składzie Izako Boars pojawiły się dziś w mediach społecznościowych organizacji. Zarząd nie podał jednak oficjalnych powodów zmian. Tajemnicą są też ksywki graczy, którzy mieliby załatać luki w zespole. Pewne jest tylko jedno – Mateusz “TOAO” Zawistowski i Karol “Enzo” Lasota nie będą dłużej współpracować z Dzikami.

TOAO został odsunięty od drużyny zaledwie tydzień po tym, gdy publicznie ogłoszono zmianę na pozycji lidera sekcji. Po jednym z meczów Polskiej Ligi Esportowej Zawistowski poinformował bowiem społeczność o tym, że obowiązki IGL-a przejął Paweł “byali” Bieliński. Dziś wiemy już, że mogły być to pierwsze efekty przygotowywania się do bardziej radykalnych zmian. 

Jak dowiedziała się nasza redakcja, formacja chciałaby najzwyczajniej w świecie odświeżyć nieco styl gry, próbując sił z nowym prowadzącym. Czy na dłuższą metę będzie nim właśnie byali? Na odpowiedź przyjdzie nam nieco poczekać. Enzo z kolei nie odnalazł się po prostu w środowisku Izako Boars. Zarówno w chwilach, gdy zespół przypisywał mu zadania z góry, a także w okresie tzw. “wolnej ręki”, nie radził sobie z presją. 

Skład Izako Boars:

  • Daniel “STOMP” Płomiński
  • Paweł “byali” Bieliński
  • Arek “Vegi” Nawojski
  • Bartosz “Hyper” Wolny – trener

byali IGL-em w Izako Boars. TOAO przekazał mu obowiązki

TOAO z Izako Boars związany był od października 2019 roku. Z dzikiem na klacie zdołał w tym czasie wywalczyć m.in. wicemistrzostwo siódmego sezonu Polskiej Ligi Esportowej, złote medale Esport Tour Pro Autumn 2020, Polish Esport Cup Fall 2020 i ESPORT NOW Cup. Ostatnim dużym osiągnięciem Zawistowskiego – już u boku Enzo – był natomiast triumf w Superpucharze Polskiej Ligi Esportowej.

Przygoda Lasoty w watasze jest znacznie krótsza. Ten do składu trafił w lipcu 2021 roku wraz z Arkadiuszem “Vegim” Nawojskim. U boku byaliego, TOAO czy STOMPA spędził więc zaledwie trzy miesiące, wznosząc Superpuchar PLE.

Fot. Kinguin / Jeremi Śpiewak

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze