“To zamach na esport” – społeczność murem za Anonymo

“To zamach na esport” – społeczność murem za Anonymo

17.05.2021, 10:04:07

Nie milkną głosy po wczorajszej – lekko mówiąc – kontrowersyjnej decyzji Flashpointu. Decyzji, która w opinii wielu jest zamachem na esport, a nie zgadza się z nią po prostu nikt. Cała społeczność wyraziła swoje wsparcie dla Anonymo. W takich sytuacjach trzeba trzymać się razem.

kuben

– W ciągu całego dnia słyszałem mnóstwo plotek, jakoby mecz miał zostać powtórzony. Decyzja została podjęta. Zastanawiam się tylko, jakim ku*wa cudem Valve na to poszło? Bardzo smutny dzień dla Counter-Strike’a.

Snappi

– Ten mecz nie powinien być powtarzany. Nie dziś, nie w następnym tygodniu. Ch*jowo, że NIP został źle potraktowany, ale nie możesz naprawić jednego błędu popełniając kolejne.

fl0m

– To nie jest ok. To jest po prostu żenujące. Anonymo, macie kolejnego wspierającego.

cadiaN

– Flashpoint podjął tę decyzję przedwczoraj, a i tak zakomunikował ją 30 minut przed rozegraniem meczu. Jak takie gówno może odwalać się w 2021 roku? Wiedzieli, że robią źle, czy dlaczego nie ogłosili tego wcześniej? Dodatkowo odrzucili jakikolwiek kontakt z CSPPA.

Devilwalk

– Anonymo nie powinno być poszkodowane, nie zrobili nic złego od początku do końca.

Loord

– Powtórka? Musicie sobie żartować.

Izak

FalleN

– Ostatni raz, gdy mieliśmy problemy z internetem w trakcie finałów Flashpoint, biegliśmy czym prędzej do innego domu. Oczywiście nie każdy ma takie rozwiązanie, ale twoje problemy z internetem są tylko i wyłącznie twoją sprawą. Ta powtórka nigdy nie powinna zostać zaoferowana.

Richard Lewis

– Sytuacja, która wydarzyła się pomiędzy NIP i Anonymo jest jak z historycznej opowieści o esporcie. Duża organizacja naciska kogoś, aby ten spełnił ich żądania, ponieważ coś nie poszło zgodnie ze scenariuszem. Krytykujcie Flashpoint za słabość, ale to NIP wywoływał presję.

gla1ve

– Jeśli byłbym na miejscu Anonymo, podziękowałbym za powtórkę. To nie jest ich wina. Chciałbym się dowiedzieć, co NIP i Flashpoint zrobili, aby zmusić ich do powiedzenia tak.

nawrot

Więcej o całej sprawie dowiecie się z poniższych artykułów:

NiP żąda powtórki meczu z Anonymo Esports! 
Lista wszystkich powtórzonych meczów CS:GO w kwalifikacjach do Majora 
Flashpoint wydał oświadczenie sprawie meczu Anonymo vs NIP*
Panie FLASHPOINT, to nie ma racji bytu na blokach 
NiP: „Anonymo Esports opublikowało szokująco mylące oświadczenie”
device: Żałuję tego, w jaki sposób potraktowałem adminów 
Fot. Skill Factor / Patrycja Gawryszewska
Tagi:
Anonymo Esports FLASHPOINT NiP powtórka meczu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Znaffca
Znaffca
1 miesiąc temu

Jebac fejszity! Bojkotujcie to kurestwo! Jak oni nie potrafili zorganizować dobrego serwera na takim turnieju to zastanówcie się na jakich serwerach Wy gracie! Serwery fejszita poza tickiem 128 są dużo gorsze nawet od tych matchmakingowych.