To właśnie Ciebie chce saju – rusza tydzień Tygrysa z Fordonu

To właśnie Ciebie chce saju – rusza tydzień Tygrysa z Fordonu

11.01.2021, 11:59:00

Projekt SkillFactor, którego celem jest wyłonienie nieoszlifowanych diamentów z krajowej sceny CS:GO, nie zwalnia tempa. Dziś rozpoczyna się bowiem czas pierwszego trenera – Pawła “saja” Pawelczaka. Po tygodniu meksykańskim w Lidlu można było narzekać na ból tyłka, ale to nic w porównaniu do grymasu na twarzy, z jakim opuścicie trening z Tygrysem z Fordonu. Niemniej warto, bo tylko on wyszkoli was w jeden księżyc.

Raptem tydzień temu informowaliśmy was o ukształtowaniu zupełnie nowej inicjatywy zrzeszającej czołowych zawodników z krajowej sceny CS:GO. Tym razem nie poproszono ich jednak o angaż w roli zawodników. Paweł “saju” Pawelczak, Janusz “Snax” Pogorzelski, Paweł “innocent” Mocek i Grzegorz “SZPERO” Dziamałek zostali mentorami i skautami. Każdy otrzyma tydzień na budowę składu marzeń, a uczestnikami będziecie… wy. 

Dziś wystartował pierwszy z czterech tygodni eliminacyjnych, któremu przewodzi wspomniany Tygrys z Fordonu. Przez najbliższe siedem dni saju będzie sprawdzać umiejętności wszystkich chętnych, którzy zgłoszą się do projektu i finalnie wybierze pięciu najlepszych. Ten skład pod pieczą swojego wybitnego trenera przystąpi do wielkiego finału, który zwieńczy cały projekt. Stawka? Sława, uznanie, no i kasa. Dwadzieścia tysięcy do podziału między amatorów? Nie ma na co narzekać.

Kto może wziąć udział w projekcie? Każda osoba powyżej szesnastego roku życia. To tak naprawdę jedyny wymóg. No dobra, trzeba mieć jeszcze zaintalowanego CS-a i komputer w domu, chociaż skoro jeden z trenerów daje radę bez, to może wy także sobie poradzicie. 

Ponadto organizator akceptuje wyłącznie zgłoszenia całych kolektywów. Soliści muszą znaleźć sobie brygadę, jednak nie powinno to być takie trudne. Na grupie wydarzenia otworzono bowiem furtkę dla wszystkich tych, którzy takowej piątki nie mają. Znajdziecie ją w tym miejscu.

Wszyscy chętni powinni się sprężyć i zebrać ekipę dość szybko, bo zapisy potrwają do środowego popołudnia (15:00). Zgłoszenia należy kierować na oficjalną stronę internetową wydarzenia, którą znajdziecie tutaj.

Terminy pozostałych tygodni kwalifikacyjnych:

Tydzień Szpera (18.01-24.01)

Tydzień Innocenta (25.01-31.01)

Tydzień Snaxa (01.02-07.02)

Fot. SkillFactor / Patrycja Gawryszewska

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze