To w końcu Snax, czy nie Snax? Sam zainteresowany zabrał głos – ESPORTÓWKA

To w końcu Snax, czy nie Snax? Sam zainteresowany zabrał głos – ESPORTÓWKA

09.12.2020, 01:01:00

– Ja nie jestem Snax. Ale czy na pewno? Który Snax jest w końcu prawdziwy? Do rozmowy włączył się sam zainteresowany… a może ten podrabianiec? Trudno powiedzieć. Poza tym w dzisiejszej ESPORTÓWCE o tym, dlaczego Nadeshot nie powinien kupować Hiko Tesli, przemeblowaniu na Overpassie i nowych misjach operacji Broken Fang.

Snax, czy nie Snax – oto jest pytanie

Jeżeli ostatnich tygodni nie spędziliście pod kamieniem, oglądaliście już pewnie kultowy film… no właśnie kogo? Jedni mówią, że nagrał go jegomość legitymujący się nickiem “grubyvlogpoland06”, a inni, że to prawdziwy Snax z krwi i kości. Jaka jest prawda? Po tym, jak światło dzienne ujrzały nowe dowody, najlepiej będzie, jeśli zdecydujecie sami.

snax

Fot. facebook.com/snaxfz

Nadeshot chce wykreować własną klątwę

I zapowiada, że za triumf w amerykańskiej odsłonie turnieju First Strike i kilka wygranych Majorów kupi najjaśniejszej gwieździe drużyny Teslę. Czy aż tak bardzo nienawidzi swoich zawodników, a zwłaszcza Hiko? A może po prostu nie wie, że podarowywanie podopiecznym samochodów ściąga na nich klątwę? Mamy nadzieję, że ten wpis do niego dotrze.

Thorin króciutko z cheaterem

A dokładniej z HUNDENEM, który zapomniał, że pouczanie kogokolwiek w jego wydaniu brzmi po prostu zabawnie. Gość każe innym dorosnąć, podczas gdy sam czerpał przyjemność z nadużywania błędu trenerskiego, przez co teraz ogląda świat zza krat. I w tym przypadku nie jest dobrym chłopakiem.

Elektryk na Overpassie

Ponoć ostatnio w łączniku na Overpassie widziano pewnego elektryka, który majstrował coś tam przy oświetleniu. Dlaczego? Jaka była jego motywacja? Jedni mówią, że ku zmniejszeniu szansy, na wystąpienie błędu z widocznością przez granat dymny, a inni, że oświetlenie naścienne przy podłodze jest kompletnie bez sensu. Obie wersje nam pasują.

snax

www.reddit.com/r/GlobalOffensive

Kolejny odcinek operacji Broken Fang

Ale zleciało, prawda? Od premiery operacji Broken Fang w CS:GO minął już tydzień, a jak dobrze wiadomo, oznacza to tylko jedno – kolejną porcję misji. Zaskoczenia nie ma – skończyła się sielanka z misjami fabularnymi, a wróciło nużące do granic możliwości zabijanie rywali w najróżniejszych scenariuszach. Valve, nie zaskakujesz. Lista misji drugiego tygodnia operacji Broken Fang:

  • Właściwy towar – Zdobądź 3/6/9 tytułów MVP rundy w trybie Broken Fang Premier – 1-3 gwiazdek (nuda i marnowanie czasu)
  • Jeden mały krok – Wygraj 7/15/20 rund w trybie Turniejowym na mapie Apollo – 1-3 gwiazdek (ale żeby tak kazać człowiekowi grać tę mapę dwa razy?)
  • Houston, mamy problem – Zabij wrogów wszystkimi 10 pistoletami w trybie Obrońca na mapie Apollo – 2 gwiazdki (fajne, można potestować różne pistole i przypomnieć sobie o istnieniu R8)
  • Niska orbita okołoziemska – Zabij 3/8/15 wrogów używając pistoletu w trybie Retake – 1-3 gwiazdek (raczej szybko pójdzie)
  • Deagle wylądował – Zabij 4/9/18 wrogów używając Desert Eagle’a w trybie Uproszczonym na mapie z zakładnikami – 1-3 gwiazdek (Leh, czy to ty?)

Fot. ESL Polska

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze