Team Queso ostatnią nadzieją na w pełni polski zespół w VCT Challengers. W grze również Patitek

Team Queso ostatnią nadzieją na w pełni polski zespół w VCT Challengers. W grze również Patitek

22.07.2021, 16:20:02

Tylko jedna w pełni polska formacja utrzymuje szanse na awans do głównego etapu VCT Challengers. Wczoraj z rywalizacją w ramach otwartych kwalifikacji pożegnali się reprezentanci MAD DOG’S PACT, Shiny, Pomidorki, Nowy Towiec oraz DriveBy, a na placu boju nadal pozostaje biało-czerwone Team Queso oraz Patryk „Patitek” Fabrowski, który wspólnie ze swoim Heretics nie bez kłopotów, ale uporał się z NoPoaching. 

Ostatnią nadzieją polskich kibiców na w pełni polski zespół podczas VCT Challengers, a co za tym idzie szansę na wyjazd do Berlina na VCT Masters, pozostaje Team Queso. Podopieczni hiszpańskiej organizacji dowodzeni przez Kamila „krytyqa” Dudka wyrzucili wczoraj za burtę Pomidorki w Louis, czyli miks złożony z graczy pokroju Sebastiana „NEEXA” Treli czy Michała „MOLSIEGO” Łąckiego, a następnie rozegrali prawdziwy dreszczowiec przeciwko francuskiemu YENDEZ, z którym ostatecznie uporali się po fantastycznym comebacku na trzeciej mapie.

Dziś przed formacją krytyqa kolejne wyzwanie w postaci meczu o awans do zamkniętych kwalifikacji. Polacy powinni mieć względnie łatwe zadanie, gdyż na ich drodze stanie mocno anonimowy czeski miks o nazwie Farmers. Czy biało-czerwoni zaorają? Nie wiemy, choć się domyślamy. W przypadku zwycięstwa Bartosz „UNFAKE” Bernacki i jego kompani staną w szranki z niemiecką organizację WAVE Esport, która czeka już w zamkniętym etapie zmagań.

Przebywające na bootcampie Heretics z Patrykiem „Patitkiem” Fabrowskim na czele zmierzy się za to z francuskim bref. W zamkniętym etapie podopieczni hiszpańskiej organizacji powinny za to stanąć naprzeciw Ninjas in Pyjamas.

Team Queso w akcji wraz z polskim komentarzem będziecie mogli oglądać w tym miejscu.

Fot. Dr Pepper

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze