Team Queso i DriveBy również poza BeContender #2. OWNAGE i ex-PACT z awansem na LAN-a w Warszawie

Team Queso i DriveBy również poza BeContender #2. OWNAGE i ex-PACT z awansem na LAN-a w Warszawie

07.11.2021, 14:22:26

Najbardziej szalone kwalifikacje w historii polskiego VALORANTA chylą się ku końcowi. Sensacyjny scenariusz stał się faktem, a w Warszawie podczas BeContender #2 nie zobaczymy nawet jednej ekipy, która zaledwie tydzień temu rywalizowała na pierwszej imprezie spod szyldu BeChampions. 

W pierwszej kolejności na serwerze zameldowało się wczoraj Team Queso oraz OWNAGE. Przez długi czas wydawało się, że formacja Kamila “krytyqa” Dudka w pewnym stylu zgarnie premierową mapę, jaką był Breeze, jednak finalnie rywale wicemistrzów BeContender #1 zaprezentowali piękny powrót. 

Genialna dyspozycja Krzysztofa “playboistarkiego” Lewandrowskiego pozwoliła zabezpieczyć premierową arenę po dwóch dogrywkach i choć po wyrównaniu stanu serii przez Team Queso na Fracture wydawało się, że wszystko sprowadzi się do zwycięstwa podopiecznych hiszpańskiej organizacji, to na decydującym Ascencie OWNAGE nie brało jeńców. Piotr “avis” Świerzyna i spółka znokautowali przeciwników i zameldowali się na LAN-ie w Warszawie. 

W międzyczasie awans na turniej wywalczyło również Reborn Adama “Magniego” Sznajdera. Pogromcy Watahy uporali się wynikiem 2:0 z miksowym Bagno, które przedwczoraj wyrzuciło za burtę Ungentium. 

Później wielkich złudzeń nie pozostawiła nikomu AWARIA napędzana świetną dyspozycją Kacpra “saiko” Kucharskiego. Byli zawodnicy MAD DOG’S PACT rozjechali DriveBy i bez większych trudnośći wywalczyli przepustkę na warszawską imprezę. 

Dziś z kolei poznamy ostatniego uczestnika BeContender #2. O awans do Warszawy powalczy Incognito Przemysława “KEREME” Bogdanowicza oraz miksowe NoFear, które sprawiło sensację eliminując Anonymo Mentos. 

Fot. Maciej Kołek / BeChampions

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze