Team Liquid najlepsze podczas Red Bull Home Ground

Team Liquid najlepsze podczas Red Bull Home Ground

08.11.2021, 13:36:38

Turniejowe maratony bywają przewrotne. Świetna forma Acend na przestrzeni fazy grupowej Red Bull Home Ground oraz samych playoffów napawała optymizmem i wydawało się, że nikt nie będzie w stanie dogonić międzynarodowej formacji. Aleksander „zeek” Zygmunt i Patryk „starxo” Kopczyński w decydującej potyczce musieli jednak uznać wyższość Team Liquid, które zaprezentowało się z rewelacyjnej strony i dopisało na swoje konto kolejny sukces. 

Powiedzmy sobie szczerze, kiedy Acend zniszczyło Gambit Esports, powoli zaczęliśmy im przypisywać mistrzowski tytuł Red Bull Home Ground. Wydawało się, że żadna przyziemna siła nie będzie w stanie powstrzymać będącego w bestialskiej dyspozycji Mehmeta Yağıza „cNeda” İpeka i jego kompanów. Ale bracia Valorantowiec, jak ich kur…

Adil „ScreaM” Benrlitom i Nabil „Nivera” Benrlitom w pięknym stylu poprowadzili swoją ekipę do kolejnego znaczącego sukcesu. Po awansie na VCT Champions próba generalna w postaci Red Bull Home Grounds na pewno zostanie przez nich zaliczona do udanych, wszak niewielu uważało ich za faworyta do końcowego triumfu.

Oprócz braci Benrlitom warto jednak podkreślić jednego zawodnika. Dom „soulcas” Sulcas po raz kolejny udowodnił, że jego rozwój indywidualny jest jednym z największych na całej scenie VALORANTA, a wykorzystywany przez niego KAY/O był jednym z najlepszych, jakiego widziała esport w strzelance Riot Games.

Za triumf w Red Bull Home Ground Team Liquid zainkasował 20 tysięcy euro. Dla zawodników Acend przypadła z kolei połowa tej kwoty.

Fot. Team Liquid

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze