Team ESCA Gaming zagra w Polish Masters!

Team ESCA Gaming zagra w Polish Masters!

17.05.2021, 08:09:37

Kolejna organizacja znana na scenie League of Legends czy Counter-Strike: Global Offensive przyjęła pod swoje skrzydła skład Rainbow Six: Siege. Team ESCA Gaming oficjalnie przystąpi do Polish Masters 2021.

Na kilka dni przed startem mistrzostw kraju wsparcie organizacji uzyskali reprezentanci AMBA FATIMA. Polsko-czeski zespół awans do Polish Masters uzyskał na drodze turnieju kwalifikacyjnego. I to w jakim stylu! Nowi reprezentanci Teamu ESCA Gaming szturmem przedarli się przez pierwszą drabinkę, nie przegrywając żadnego meczu.

Skład Alka “A7s0na” Filipczuka w rozgrywkach eliminacyjnych rozprawił się kolejno z Koziołkami Hp, PGE Turowem Zgorzelec, Illuminar Gaming i Turbo Przygłupami. Nie było tu dróg na skróty. Najzwyczajniej w świecie zaprezentował się więc jako najlepsza ekipa niezaproszona bezpośrednio przez organizatorów.

Team ESCA Gaming do tej pory znany był z kolei głównie ze sceny League of Legends – za sprawą występu w Ultralidze, a także w świecie Counter-Strike: Global Offensive – z uwagi na grę w ESL Mistrzostwach Polski i Polskiej Lidze Esportowej.

Skład Teamu ESCA Gaming:

  • Nikolas  “Huntbaby” Kaločai
  • Jan “Groone” Voják
  • Aleksander “A7s0n” Filipczuk
  • Adam “Drxw” Drewnowski
  • -Jan “malczyn” Małczyński

Z brakiem klubowego wsparcia wciąż zmagają się przedstawiciele dwóch zespołów w Polish Masters. Mowa o formacjach, które awans uzyskały w drugim turnieju kwalifikacyjnym. xXx – jego zwycięzcy – do niedawna znani byli jako Turbo Przygłupy X MONSTER. LoFi Superstar to z kolei międzynarodowa sekcja, którą oprócz Polaków tworzą Holender i gracz z Islandii.

Na linii startu zmagań pojawią się ponadto reprezentanci NOX Esprots, devils.one, XPG Invicta, Forsaken i Illuminar Gaming.

Znamy wszystkich uczestników. Kto zagra o mistrzostwo Polish Masters?

W puli nagród Polish Masters w tym roku ulokowano 70 tysięcy złotych. Złoci medaliści ponownie wywalczą ponadto zaproszenie do europejskich zmagań Challenger League. Bezpośredni awans do kolejnej edycji mistrzostw przypadnie z kolei zaledwie finalistom. Start rozgrywek zaplanowano na czwartek 20 maja.

Zapowiedziano cykl rozgrywek Rainbow Six: Siege na rok 2021. W planie kolejne edycje Polish Masters oraz Polish Cup. Fot. Ubisoft Polska

Zapowiedziano cykl rozgrywek Rainbow Six: Siege na rok 2021. W planie kolejne edycje Polish Masters oraz Polish Cup. Fot. Ubisoft Polska

Fot. Team ESCA Gaming

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze