Team Baiters znika z esportowej mapy Polski
CS:GO
KOBIETY W ESPORCIE
Newsy
POLSKI ESPORT

Team Baiters znika z esportowej mapy Polski

27.04.2020, 15:13:12

Pożegnań nadszedł czas. Żeńska drużyna CS:GO grająca do tej pory pod banderą Team Baiters zdecydowała się na definitywne rozwiązanie projektu, a wszystkie zawodniczki rozejdą się w swoje strony. 

Team Baiters był jedną z formacji, która wzięła udział w premierowym sezonie ESL Mistrzostw Kobiet. Podopieczne Kamila „NEWAIMA” Suchłabowicza nie zaliczyły co prawda zbyt wielu udanych występów i tym samym zajęły jedno z ostatnich miejsc w ligowej tabeli.

Po nieudanym sezonie zasadniczy ESMK przyszedł czas na zmiany w składzie. Podopieczne Eweliny Przywary pożegnały się z Pauliną „Natrise” Koczarą, a krótko później również z Klaudią „IczY” Winiarską. W ich miejsce sprowadzone zostały Karolina „oksy” Ratajczak  oraz Paulina „paulele” Skorzewska.

Po zmianach kadrowych zespół występował głównie w otwartych kwalifikacjach do poszczególnych lig i turniejów. Jako sukces można opisać z pewnością przedarcie się do trzeciej rundy otwartej drabinki eliminacji do Minora. Oprócz tego zawodniczki sprawdziły również swoje umiejętności w ESEA Open.

– Jest mi naprawdę przykro i trochę serduszko boli, że to wszystko musiało się tak potoczyć, ale taka kolej rzeczy. Nie wszyscy mają ten sam punkt widzenia. Nie można stać w miejscu i trzeba teraz swoje życie wziąć w garść – czytamy w oświadczeniu Pauliny „paulele” Skorzewskiej.

Ostatni skład Team Baiters prezentował się w następujący sposób:

  • Taida „Grumpy” Jasek
  • Sara „Kicia” zaguła
  • Hania „Haniaa” Pudlis
  • Karolina „oksy” Ratajczak
  • Paulina „paulele” Skorzewska
  • Kamil „NEWAIM” Suchłabowicz (trener)

Fot. Team Baiters

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze