Tarczyński Protein Team zmienia. Jeden z zawodników poza głównym składem

Tarczyński Protein Team zmienia. Jeden z zawodników poza głównym składem

24.03.2021, 16:00:13

Niecałe dwa miesiące temu do życia został powołany pierwszy skład Tarczyński Protein Teamu – nowej organizacji na krajowym podwórku. W tym czasie organizacja ruszyła do rywalizacji na wielu frontach, jednak po krótkim okresie współpracy z drużyną pożegnał się jeden z jej członków. Adrian “SAYN” Łączyński nie jest już częścią głównego składu TPT. Obecnie trwają poszukiwania jego zastępcy, a na świeczniku pojawiło się już kilka nazwisk.

– Tarczyński Protein Team to projekt, na którym bardzo nam zależało. Cieszę się, że po kilku miesiącach pracy możemy zaprezentować go światu. Przed drużyną stawiane są spore oczekiwania, ale z pewnością są one w pełni do zrealizowania – mówił przy okazji założenia projekty Kamil Zieliński, menadżer zespołu.

Drużyna dziś musi jednak spełniać oczekiwania zarządu w nieco innym zestawieniu niż to pierwotne. Z głównym składem Tarczyński Pro Teamu pożegnał się bowiem SAYN, który w niedawnej przeszłości reprezentował chociażby hiszpański KPI Gaming czy nieco dawniej rodzime PRIDE.

Luka w składzie nie może pozostać na długo, więc drużyna już teraz wyruszyła na łowy i poszukiwania piątego elementu swojej układanki. Jak udało się ustalić redakcji eweszlo.pl na liście życzeń Tarczyński Protein Teamu znajdują się Kacper “Riczi Maszynka” Benc oraz Wojciech “bensty” Duda. Drugi z wymienionych miał dziś rozpocząć testy z resztą składu.

Riczi Maszynka dla większości byłby rozsądnym wyborem. Co prawda Kacper nie ma za sobą bogatej przeszłości w wielu czołowych, polskich drużynach. Niedawna przygoda u boku całego AVEZ Esport musiała go jednak ukształtować jako gracza. A nabyte doświadczenie mogłoby pomóc TPT w przeskoczeniu pewnego poziomu.

Wspomniany bensty to natomiast wybór nieco niszowy. Wojciech reprezentuje obecnie barwy anonimowego dla wielu kibiców VIXIT, jednak niedawno odbył miesięczne testy pod banderą PGE Turowa Zgorzelec. Tam niestety nie zabawił ani dnia dłużej i dziś oferta współpracy z Tarczyńskim byłaby dla niego zapewne nie do odrzucenia.

***

Na tę chwilę nie wiadomo jednak czy organizacja nie zdecyduje się na szersze przeczesanie polskiego podwórka w poszukiwaniu potencjalnych wzmocnień. Dziś pewne jest tylko, że po rozstaniu z SAYNem pierwsza drużyna Tarczyński Protein Team wygląda następująco:

  • Piotr „nawrot” Nawrocki
  • Kacper „killkapi” Wierzewski
  • Karol „REV” Zieliński
  • Jakub „vanq” Brzezik
  • Jakub „Inwood” Salwa (trener)

Fot. Tarczyński Protein Team

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze