Tarczyński Protein Team nową organizacją na polskim rynku. nawrot i spółka zadebiutują już jutro

Tarczyński Protein Team nową organizacją na polskim rynku. nawrot i spółka zadebiutują już jutro

04.02.2021, 17:18:28

Potwierdziły się nasze doniesienia o powstaniu nowej polskiej organizacji pod nazwą Tarczyński Protein Team. Pod szyldem marki będzie występować dywizja CS:GO dowodzona przez Piotra „nawrota” Nawrockiego, a debiut zespołu zobaczymy już jutro podczas European Development Championships, gdzie premierowym rywalem biało-czerwonych będzie białoruska Nemiga. 

O ile wielka polska szufla wielkimi krokami zbliża się już do końca, o tyle codziennie spływają do nas ostatnie oficjalne ogłoszenia. Dziś swój kolejny krok w esporcie potwierdziła firma Tarczyński, która oprócz studia będzie od dziś sponsorować również drużynę CS:GO.

Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, że e-sport to przyszłość zarówno w branży sportowej i marketingowej. Fenomen tego obszaru dostrzegliśmy już jakiś czas temu, ponieważ świetnie wpisuje się w strategię rozwoju marki Tarczyński. Dlatego też po niewątpliwym Sukcesie Tarczyński Studio Live zdecydowaliśmy się na kolejny krok w tym obszarze i stworzenie własnej organizacji, która rywalizować będzie na polskich i międzynarodowych arenach. Chcemy budować świadomość młodych konsumentów związaną z pożywnością przekąsek, szczególnie tych wysokobiałkowych i wiemy, że poprzez e-sport możemy zrealizować ten cel – mówił Tomasz Tarczyński, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i eksportu Tarczyński S.A.

Tarczyński Protein Team to projekt, na którym bardzo nam zależało. Cieszę się, że po kilku miesiącach pracy możemy zaprezentować go światu. Przed drużyną stawiane są spore oczekiwania, ale z pewnością są one w pełni do zrealizowania. Sam skład zostanie ogłoszony w najbliższych dniach. Na ten moment mogę dodać, że jest to świetne połączenie doświadczenia ze świeżą, młodą krwią – powiedział z kolei menadżer zespołu, Kamil Zieliński.

W oczekiwaniu na oficjalne ogłoszenie składu przypominamy skład z reportu, w którym nic już nie powinno się w najbliższych dniach zmienić.

Skład Tarczyński Protein Team: 

  • Piotr „nawrot” Nawrocki
  • Adrian „SAYN” Łączyński
  • Kacper „killkapi” Wierzewski
  • Karol „REV” Zieliński
  • Jakub „vanq” Brzezik
  • Jakub „Inwood” Salwa (trener)

European Development Championship, w którym oprócz Tarczyński Protein Team, wystąpi również Izako Boars, rozpocznie się piątego lutego. W stawce oprócz Polaków znajdziemy takie zespoły jak North, forZe, HellRaisers czy Sprout. W pierwszym starciu drużyna nawrota podejmie białoruską Nemigę, a spotkanie wraz z polskim komentarzem będziecie mogli oglądać od godziny 13:00 w tym miejscu.

Fot. Kamil Zieliński

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze