Taka rozgrzewka da wam 100% szans na ugranie akcji roku

23.11.2020, 01:02:50

Marzy wam się ugranie clutcha stulecia, ale nie bardzo macie predyspozycje? Z pomocą przychodzi ZywOo, który wczoraj rano podzielił się ze światem swoją… nietypową rozgrzewką. A kilka godzin później ustrzelił akcję roku. Co najmniej. Podobny smurfing do Francuza pokazał MICHU, jednak na nieco innej płaszczyźnie. Zapraszamy do porannej ESPORTÓWKI.

Rozgrzewka mistrzów

Wielogodzinny deatchmatch? Jakieś specjalne mapki testowane przez amerykańskich naukowców? A może rozbieranie każdej taktyki na elementy pierwsze i szczegółowa analiza? Jaki sposób treningu w CS:GO jest najskuteczniejszy? Odpowiadamy – żaden z powyższych. Złote dziecko francuskiego esportu – ZywOo – udowodniło wczoraj, że najskuteczniejsze są te nietypowe metody. Herbaut najpierw zrobił to:

 

A potem to:

 

Widział ktoś takie ustrojstwo na AlliExpress? Jeśli tak, to prosimy o link. Kolega pytał.

Przeklęte portale esportowe…

Zastanawialiście się kiedyś jaki wpływ na rozwój sceny esportowej mają portale publicystyczne? Jak się okazuje – kluczowy. Cieszcie się, że ukształtowaliśmy was na miłośników LoL-a i Counter-Strike’a, bo równie dobrze moglibyście teraz pogrywać w Dotę2 i Overwatcha. O ile w tego drugiego w ogóle ktoś jeszcze gra.

 

Wyjątkowe gratulacje

Myśleliście, że wczorajszy pojedynek pomiędzy Illuminar Gaming a Wisłą All in! Games Kraków był starciem o tytuł mistrza kraju? A gdzie tam. Na szali znajdowało się znacznie ważniejsze wyróżnienie – miano najlepszego sosnowiczanina tego roku. W blokach startowych Tomasz “phr” Wójcik i Patryk “ponczek” Wites. Zwycięzcy wyścigu pogratulował nawet sam prezydent samozwańczej stolicy naszego kraju. 

Fot. facebook.com/arkadiuszchecinskipl

apEX ma dla s1mple’a ważną informację

Chyba wszyscy dobrze wiemy, że reakcje apEXa są dość… nonszalanckie. Ale żeby tak środkowe palce do najlepszego gracza, który kiedykolwiek dotknął tej gry? Cóż, my to kupujemy. W tych skomplikowanych czasach docenimy każdy banter, jaki zaserwują nam zawodnicy. Nawet tak bezpośredni. Bezcenna jest też reakcja CEO Vitality wie. On już zdaje sobie sprawę, że część z wygranej za IEM Beijing może pójść na pokrycie kar za te niecenzuralne gesty.

 

ZywOo smurfuje na serwerze, a MICHU na serwerze i… w wywiadzie po angielsku

Envy przetrwało wojnę o fazę pucharową Flashpointa, ale nie to było wydarzeniem dnia. Jeszcze ciekawiej obserwowało się wywiad MICHA. I to po angielsku! Michał nie ukrywał, że operuje tym językiem coraz lepiej, ale wiadomo – taki oficjalny wywiad to niemały stres. Polska bestia poradziła sobie jednak z nim tak, jak z zawodnikami Gen.G. Zobaczcie sami.

Wyjątkowo ciężki wybór

Przed takim stanęło ostatnio G2 Esports. Zwyciężyć finał mistrzostw świata w League of Legends i zyskać wieczne uwielbienie i chwałę, czy może zdobyć nagrodę najlepszej organizacji esportowej 2020 roku, która jest w sumie tylko symboliczna i za rok nikt nie będzie o niej pamiętać. Wybór był trudny, jednak z każdą chwilą stawał się coraz bardziej oczywisty. G2 Worldsy zachowuje na przyszły rok. Triumf z Rekklesem to dwie pieczenie na jednym ogniu.

Fot. twitter.com/zywoo

Tagi:
apEx MICHU Nisha phr s1mple Sosnowiec ZywOo
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze