Tabasko, Czekolad, Carmac i inni – najlepsze audycje „Polski Esport” 2020 roku

Tabasko, Czekolad, Carmac i inni – najlepsze audycje „Polski Esport” 2020 roku

26.12.2020, 10:42:01

Wojciech „Tabasko” Kruza, Paweł „Czekolad” Szczepanik, Michał „Carmac” Blicharz czy Bartek „bejott” Jakubowski to tylko niektórzy goście, którzy w 2020 roku pojawili się w tworzonej wspólnie z LOTTO audycji „Polski Esport”. Przypominamy najlepsze programy ostatnich miesięcy!

#11: Elazer i blizniakanr1

Zacznijmy od początku roku – w lutym w studiu Weszło FM gościliśmy Mikołaja „Elazera” Ogonowskiego i Pawła „blizniakanr1” Maksymiuka, czyli kolejno gracza i fana StarCrafta II. Porozmawialiśmy o tym, jak społeczność tej gry przygotowuje się do Intel Extreme Masters w Katowicach czy jak jej wsparcie wpływa na występ zawodników. Krótko mówiąc: dużo kulisów!

Słuchaj tutaj.

#13: Michał „Carmac” Blicharz

Carmac to częsty gość naszych audycji, ale w lutym porozmawialiśmy z nim o Intel Extreme Masters. Wtedy żyliśmy jeszcze w przeświadczeniu, że w Spodku pojawią się kibice. Jak bardzo się myliliśmy w tamtym programie? Przypomnijmy sobie.

Słuchaj tutaj.

#16: Czekolad i Shlatan

Jedną audycję nieczęsto odwiedzają finałowi rywale. Tak było jednak wtedy, kiedy w studiu Weszło FM gościliśmy Pawła „Czekolada” Szczepanika i Lucjana „Shlatana” Ahmada – mistrza i wicemistrza Ultarligi. Było show!

Słuchaj tutaj.

#17: Ściana, Magic, Groenke

Nie tylko League of Legends i CS:GO człowiek żyje. W studiu gościliśmy też przedstawicieli sceny Rainbow Six: Siege – Oskara „Magica” Skowronka z AVEZ, Kamila Ścianęz Ubisoftu i Szymona Gronke opisującego zmagania graczy. Jak wtedy wyglądała społeczność tej gry? Sprawdźmy!

Słuchaj tutaj.

#21: Kasprzycki, Klepaczewski

Przy okazji czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi porozmawialiśmy z dziennikarzami specjalizującymi się w League of Legends – Danielem Kasprzyckim z Cybersportu oraz Bartkiem Klepaczewskim z Esportmanii. Panowie swoją fachową wiedzą przyciągnęli całkiem niezłą grupę słuchaczy!

Słuchaj tutaj.

#22: Tabasko

Wojciech „Tabasko” Kruza także opowiedział nam o czwartym sezonie Ultraligi: zmianach, jakie można wprowadzić w samych rozgrywkach czy przewidywaniach dotyczących ostatecznego wyglądu tabeli. Jak bardzo przewidział układ sił na polskiej scenie?

Słuchaj tutaj.

#23: Nero, Snowwie, Magvayer i yaotzin

W tym roku nie mogliśmy pominąć tematu VALORANTA. Z tej okazji gościliśmy kilka znanych na tej scenie osobistości – komentatorów i graczy, którzy opowiedzieli o rozwoju sceny w Polsce czy też samym systemie rankingowych. Za mikrofonami usiedli: Dominik „Nero” Dąbrowski, Gerard „Snowwie” Gołumbiewski, Tomasz „Magvayer” Filipiuk i Daniel „yaotzin” Roczniak.

Słuchaj tutaj.

#28: bejott

Przy okazji premiery FIFY 21 porozmawialiśmy z jednym z najlepszych fachowców tej sceny – Bartkiem „bejottem” Jakubkowskim, na co dzień zawodnikiem Wisły All in! Games Kraków i ALSEN Team. Jaką miał opinie o nowej grze na kilka dni po rozpoczęciu z nią przygody?

Słuchaj tutaj.

#29: Żołynia

Marcin „Jankos” Jankowski wraz z G2 Esports walczył o jak najlepsze miejsce na Worldsach, a my porozmawialiśmy z pracownikiem tej organizacji o kulisach takiego wydarzenia. Gościem Weszło FM był Łukasz Żołynia, Partnerships Manager.

Słuchaj tutaj.

Fot. AGO ROGUE

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze