Wisełka wchodzi do gry. SZPERO i ponczek powalczą w wojnie duetów

Wisełka wchodzi do gry. SZPERO i ponczek powalczą w wojnie duetów

14.01.2021, 18:26:25

Lista gwiazd polskiej sceny w gronie uczestników x-kom Dell 2 versus 2 Showdown by GG League regularnie się poszerza. Organizatorzy zdradzili dziś, że w akcji zobaczymy duet z Wisły All in! Games Kraków – Grzegorza “SZPERA” Dziamałka i Patryka “ponczka” Witesa.

SZPERO i ponczek stanowią kolejną parę wyciągniętą z grona najwyżej notowanych zespołów z Polski. Wcześniej organizatorzy ogłosili już udział Damiana “Furlana” Kisłowskiego oraz Macieja “F1KU” Miklasa z x-kom AGO, a także Filipa “NEO” Kubskiego i Kamila “reiko” Cegiełko spod szyldu HONORIS. Szykuje się więc nie tylko dobra zabawa, ale i symboliczna walka klubów.

To bardzo ciekawy duet, który może zaskoczyć na tym wydarzeniu. Początkowo nie spodziewaliśmy się obecności SZPERO, ponieważ wiemy po ostatnim razie, że takie rozgrywki nie są jego silną stroną. Grzesiek postanowił podjąć jednak zaskakującą decyzję, co nas bardzo cieszy. Kolejne mocne pseudonimy na liście uczestników tylko podkręcają emocję związane z rozgrywkami. Szykuje się ostra rywalizacja! – mówi nam Damian Dąbrowski, jeden z organizatorów wydarzenia i pracownik Good Game League.

Oprócz powyższych dwójek istną rewelację stanowić będzie połączenie sił Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego i Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego. Szalony duet wspólnie tworzył niegdyś historię nie tylko polskiej, ale i światowej sceny w barwach Virtus.pro. Dziś raz jeszcze stanie po jednej strony barykady. Wiemy też, że do walki włączy się Michał „MICHU” Müller, choć jego partner wciąż owiany jest tajemnicą.

Polska czołówka w formacie 2 kontra 2? Furlan i F1KU pierwszym duetem

Przypomnijmy, że w x-kom Dell 2 versus 2 Showdown by GG League zobaczymy osiem zespołów. Sześć z nich stworzą zaproszeni przez organizatorów zawodnicy z czołówki krajowej sceny. Jedną parę stanowić będą wygrane kwalifikacji dla kobiet. Ostatnia dwójka wyłoniona zostanie natomiast na mocy eliminacji otwartych dla wszystkich chętnych. Całość odbędzie się na zorganizowanym w Warszawie turnieju LAN-owym.

W puli nagród ulokowano 50 tysięcy złotych. Kwota to imponująca – wcale nie mniejsza niż w wielu turniejach wielkoformatowych. Żaden z duetów nie zakończy zabawy z pustymi rękami.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze