Szlachetne marzenie pashy – ESPORTÓWKA

Szlachetne marzenie pashy – ESPORTÓWKA

20.07.2021, 00:21:45

Człowiek o wielkim bicepsie i jeszcze większym sercu. Trwa specjalny obóz Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego dla młodych, esportowych adeptów – Pasha Gaming Camp. Sam organizator – czyli Jarek we własnej osobie – otwarcie mówi, że jego marzeniem jest pewnego dnia zobaczyć młokosów z obozu na Majorze. I my takie marzenia szanujemy. Nie tylko w porannej ESPORTÓWCE.

Najbogatsi tego roku

Zastanawialiście się, która drużyna CS:GO w 2021 roku zarobiła najwięcej pieniędzy? Jeśli dość uważnie śledzicie scenę, to prawdopodobnie na myśl nasuwały się wam wyłącznie dwa składy. I nie – na liście nie znajdziemy żadnej polskiej ekipy. Na rezerwowej też nie.

I jak tam, hejterzy?

NAVI rośnie w siłę także w mediach społecznościowych.

Smoke MICHA robi furorę

Smoke Michała “MICHA” Müllera z meczu Evil Geniuses przeciwko OG zaczyna podbijać internet. Mówi się, że piękno tkwi w prostocie, jednak w tym przypadku zwyciężyła pomysłowość. Nie dość, że dokładny, to jeszcze użyteczny.

Deadline coraz bliżej

Już w ten piątek ma zapaść decyzja w sprawie organizacji Majora w Sztokholmie. Jak zakończy się ta trwająca już jakiś czas saga? Najlepsi zlecą się do stolicy Szwecji, aby walczyć o najważniejsze trofeum roku, czy może Valve będzie musiało szukać nowej lokacji? Kierunek Polska? Więcej dowiecie się z tego artykułu.

Wielki biceps, wielkie serce

Jedni marzą o remoncie lodówki, inni o założeniu rodziny, a jeszcze inni o dobrej imprezie w najbliższy piątek. I każde z tych marzeń jest istotne, w końcu są dla kogoś bardzo ważne. Ponad nimi stawiamy jednak jedno z marzeń pashy. Jarkowi marzy się bowiem, aby członkowie jego obozu pewnego dnia stanęli na tej najważniejszej esportowej scenie. I my też o tym marzymy.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze