Świat do przodu, a polscy “kibice” nadal swoje – ESPORTÓWKA

Świat do przodu, a polscy “kibice” nadal swoje – ESPORTÓWKA

24.06.2021, 01:08:19

Kiedy myśleliśmy, że wszystko się już unormowało, a kraj nie będzie musiał się za nikogo wstydzić, polscy “kibice” uderzyli ponownie. Co tym razem? Winili NIP (szwedzka organizacja), że Ci cieszyli się ze zwycięstwa Szwecji z Polską. Przypominamy jeszcze raz – Polacy mieli za złe Szwedom, że Ci cieszyli się ze zwycięstwa swoich rodaków. I jak my mamy być traktowani poważnie w tym świecie? Oto kolejna ESPORTÓWKA.

pasha czarował olofa

Szkoda tylko, że w tym przypadku bardziej przydałoby się coś na wzór klonowania itemków z Metina. Tylko że tym itemkiem byłby Lewy. No nic, de_train do Warszawy jednak podjechał do upalnej Rosji. Może wrócą silniejsi?

 

G2 Messi

Kolaboracja, na którą nie zasługujemy i do której nie doszło. Ale Carlos, to Carlos. I właśnie za takie łapanie pod skórkę go kochamy lub kochamy. Nie ma innej opcji, hejterzy. Swoją drogą Tweet zniknął, więc pewnie wyparowały też jakieś procenty. Wszystko dla ludzi.

W Polsce jak w lesie, czyli wszystko po staremu

Polscy samce alfa wylali wiadro pomyj na NIP za to, że organizacja cieszyła się z sukcesu rodaków. Czaicie? Do tego dorzucili kupę kompletnie nieśmiesznych żartów o 40% lossa. Drodzy Panowie, ten żart zabito już po jakichś kilku dniach. A wy dalej swoje. I jak mają nas w świecie poważnie traktować, kiedy wizytówką są takie właśnie osobniki? Zapraszamy do zapoznania się z sekcją komentarzy pod poniższym postem, ale ostrzegamy – jest źle.

 

Iloma strzałami zabijasz oponenta?

GG Predict przedstawiło ciekawą statystykę. Ta pokazuje, ile średnio strzałów potrzeba graczom do zdobycia zabójstwa w zależności od poziomu, który reprezentują.

Fot. GGPredict

Stary, ale jary

Niemal 30-letni gracz i blisko 50-letni kierowca ciężarówki z Czech, a to wciąż ta sama osoba. oskar nie przeżywa drugiej młodości, bo jest po prostu stary. Ale za to jaki dobry.

Fot. HLTV

Fot. Pixabay

Tagi:
G2 Esports GGPredict Messi NiP olofmeister oskar pashaBiceps
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze