StylDunów, Piraci i Dr Pepper coraz bliżej ESL MP

StylDunów, Piraci i Dr Pepper coraz bliżej ESL MP

22.02.2021, 09:38:05

StylDunów w ESL Mistrzostwach Polski? To scenariusz coraz bardziej realny. Wczoraj najlepszy polski miks rozprawił się z piratesports i po pewnym zwycięstwie 2:0 zameldował się w zamkniętych kwalifikacjach turnieju. Poza Pawłem “byalim” Bielińskim i spółką do kolejnego etapu walki o krajowy czempionat weszły dwie inne formacje.

Wczorajsze popisy StylDunów mogliśmy śledzić na dwóch różnych terytoriach bitwy – Mirage oraz Inferno. Przebieg obu tych starć był zupełnie różny, jednak końcowe rezultaty zadziwiająco bliźniacze. piratesports wypruwało sobie żyły, jednak nawet to nie wystarczyło na dobrze dysponowany, gwiazdorski miks.

Rozpoczęło się od wyrównanej połowy na Inferno. Miłosz “mhL” Knasiak i jego koledzy nie potrafili oddalić się od przeciwnika dzięki swojej defensywie, a przez moment gonili nawet wynik z dość wyraźną stratą. Po zmianie stron obraz gry odwrócił się jednak diametralnie, a natarcie StylDunów było bezwzględne i perfekcyjne niemal w każdym punkcie. Szczególne ukłony w stronę Konrada “EXUSA” Jeńczenia, który na pierwszej mapie zbliżył się do przekroczenia bariery trzydziestu eliminacji i głównie dzięki niemu oglądaliśmy na tablicy wyników rezultat 16:9.

***

Druga mapa to także fantastyczna gra StylDunów w ataku, jednak tym razem od tego się zaczęło. A efekt w postaci wyniku był dla piratesports druzgocący. Nie napawa bowiem optymizmem świadomość dziewięciu punktów straty już na półmetku spotkania. Piraci jednak nie złożyli broni, a po zmianie stron nawet nieco nagdonili wynik. Efekt? Dwucyfrowy wynik na koniec starcia i porażka z zachowaniem twarzy. Tym razem na serwerze szaleli MICHU i byali. Byli zawodnicy Virtus.pro wyrkęcili odpowiednio 28 i 24 eliminacje.

Tym samym StylDunów zameldował się w zamkniętych eliminacjach ESL Mistrzostw Polski, gdzie czekało już na nich sześć innych składów – Anonymo Esports, Illuminar Gaming, AVEZ Esport, HONORIS, PGE Turów Zgorzelec i Śląsk Wrocław Esports.

Do grona uczestników zamkniętego turnieju kwalifikacyjnego dołączyły też dwie inne formacje. Dr Pepper Team w swoim boju pokonał Olej Napędowy, natomiast o ostatnim miejscu miał zadecydować finał drabinki przegranych. Tam Piraci pokazali więcej klasy od wspomnianych miłośników motoryzacji i dołączyli do zaszczytnego grona.

To jednak nie koniec walki o zamknięte kwalifikacje. Za rogiem kolejny turniej eliminacyjny, który również wyłoni trójkę uczestników turnieju. Dopiero wtedy poznamy komplet uczestników bezpośredniej walki o ESL Mistrzostwa Polski.

Fot. Radosław Makuch

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze