StylDunów leci po zamknięte kwalifikacje ESL MP

StylDunów leci po zamknięte kwalifikacje ESL MP

21.02.2021, 10:58:35

Mieli nie grać w ogóle, tymczasem pokonali już większość konkurencji. StylDunów od awansu do zamkniętych kwalifikacji ESL Mistrzostw Polski dzieli już tylko jedna zwycięska seria. Przed zejściem z ostatniej prostej spróbuje powstrzymać ich ekipa piratesports.

– Sprostowanie MP: jednak (chyba) zagramy open qualsy w składzie mhl, luz, exus, michu, ja. Zagramy ze mną jeśli mi pozwoli Pc na to, bo nagle sam z siebie zaczął się resetować i nie wiem, o co mu chodzi, ale do 17 postaram się ogarnąć. Oczywiście wczorajszy post co do AGO wynikał jednak z regulaminu MP, a nie z decyzji AGO wiec chciałbym ich przeprosić za mój błąd – napisał na swoim Facebooku Bieliński.

Spoglądamy tak na listę wyników wczorajszych pojedynków StylDunów i dochodzimy do wniosku, że konkurencja przespała chyba większość z nich. Najlepszy polski miks nie wpuścił żadnego z przeciwników na pułap dwucyfrowej liczby rund, a większość odsyłał z kwitkiem zdecydowanie wcześniej.

Co prawda wielu rywali nie budziło postrachu i grała równie miksowo, co StylDunów, jednak finalnym bossem pierwszego dnia zmagań była świeżo upieczona ekipa Tarczyński Protein Team z Piotrem “nawrotem” Nawrockim na czele. Ci jednak nie mieli wiele do powiedzenia i już teraz szykują się na drugą turę kwalifikacji.

Michał “MICHU” Müller i spółka skończyli wczorajsze zmagania z takimi rezultatami:

  • 16:1 vs Swoosh Gang
  • 16:5 vs pykamy sobie
  • 16:4 vs Red Dragons
  • 16:9 vs PREMG0DS
  • 16:9 vs Tarczyński Protein Team

Dziś misja będzie bardziej wymagająca, wszak ostatnie spotkanie tej części drabinki zostanie rozegrane w formacie BO3. Trudno jednak wierzyć, że Piraci będą w stanie powstrzymać StylDunów przed awansem do zamkniętych kwalifikacji ESL Mistrzostw Polski. Dlatego większych emocji szukamy po drugiej stronie drzewka turniejowego.

Tam Olej Napędowy wciąż czeka na swojego ostatecznego oponenta. Ten zostanie wyłoniony ze starcia pomiędzy Dr Pepper Teamem i Endangered eSports. Przegrani finałowych batalii nie muszą składać broni, bo zaraz po swoich meczach będą mogli stanąć do meczu ostatniej szansy. Harmonogram dzisiejszych starć wygląda następująco:

  • 16:00 – Endangered eSports vs Dr Pepper Team (BO1)
  • 17:00 – StylDunów vs piratesports (BO3)
  • 17:00 – Olej Napędowy vs Endangered eSports/Dr Pepper Team (BO3)
  • 20:00 – finał drabinki przegranych (BO3)

Fot. Team Envy

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze