STOMP i mono oficjalnie potwierdzonymi graczami Izako Boars

11.01.2021, 18:00:54

Potwierdziły się doniesienia naszej redakcji związane ze składem Izako Boars. Zgodnie z raportami opublikowanymi w zeszłym tygodniu kadrę Dzików tworzyć będą Daniel “STOMP” Płomiński i Michał “mono” Gabszewicz.

Choć zawodnicy z energią Najmana próbowali zaprzeczać informacjom o dołączeniu do Izako Boars, zarówno STOMP, jak i mono trafili ostatecznie w szeregi Dzików. Duet związany w przeszłości z Illuminar Gaming, a do niedawna z polsko-holenderskim miksem Valhalla, został oficjalnie zaprezentowany przez sztab organizacji. 

Paradoksalnie transfer Oskarisha do nowej organizacji otworzył nam drzwi na udział w bardzo ciekawym projekcie, jakim jest aktualny skład Izako Boars. Po długich rozmowach z Hyperem, jak i zarządem, doszliśmy do wspólnej wizji, na którą każdy z nas spojrzał z ogromnym zainteresowaniem  – mówi nam Daniel “STOMP” Płomiński. 

Mam świadomość tego, że każda polska organizacja zrobiła teraz roszady i trudno stwierdzić, kto realnie może walczyć o bycie najlepszym. Nas jednak nie interesuje tylko krajowa scena. Chcemy piąć się jeszcze wyżej i wierzę, że wspólnie z Hyperem, mono, TOAO, siuhym oraz szejnem stworzymy skład, który każdy z was będzie z przyjemnością oglądał – kontynuuje.

Dla mono jest to pierwszy kontakt z Izako Boars. STOMP wrócił jednak do marki sygnowanej nazwiskiem Piotra “izaka” Skowyrskiego po ponad trzech latach od rozstania się z projektem. Przypomnijmy, że to właśnie on znalazł się w pierwotnym składzie ogłoszonym podczas Intel Extreme Masters w 2017 roku. 

Oficjalny skład Izako Boars:

  • Mateusz “TOAO” Zawistowski
  • Kamil “siuhy” Szkaradek
  • Hubert “szejn” Światły
  • Daniel “STOMP” Płomiński
  • Michał “mono” Gabszewicz
  • Bartosz “Hyper” Wolny – trener

Duet Płomiński & Gabszewicz wypełnił lukę stworzoną po odsunięciu od zespołu Piotra “avisa” Świerzyny i Konrada “EXUSA” Jeńczenia. O sukcesy na polskiej i międzynarodowej scenie nowi gracze rywalizować będą u boku Mateusza “TOAO” Zawistowskiego,  Kamila “siuhego” Szkaradka oraz Huberta “szejna” Światłego. Pieczę nad nimi sprawować będzie z kolei trener – Bartosz “Hyper” Wolny.

Fot. Izako Boars
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze