STOMP blisko powrotu do Izako Boars

08.01.2021, 13:26:01

Jak udało się ustalić redakcji eweszlo.pl, następcą Piotra „avisa” Świerzyny w ekipie Izako Boars powinien zostać Daniel „STOMP” Płomiński. Dla 26-letniego snajpera, którego ostatnim pracodawcą było HONORIS, byłby to powrót do organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego po nieco ponad trzech latach rozłąki. 

Wraz z początkiem roku Izako Boars rozstało się z Piotrem „avisem” Świerzyną, a organizacja rozpoczęła poszukiwania nowego snajpera, który zastąpiłby w tej roli Konrada „EXUSA” Jeńczenia. O ile na początku rozważano między innymi angaż Kuby „Markosia” Markowskiego, o tyle były AWP-er AVEZ zwiąże się najprawdopodobniej z innym zespołem.

Problem poszukiwań miał zostać rozwiązany wraz z transferem Oskara „oskarisha” Stenborowskiego do tureckiej organizacji MNA. Przenosiny byłego kapitana x-kom AGO do międzynarodowego kolektywu doprowadziły wszak do rozpadu miksowej Vallhali, w której występowali również Daniel „STOMP” Płomiński oraz Michał „mono” Gabszewicz. Tym samym rodzimy duet ponownie stanął przed wyzwaniem, jakim było rozglądanie się za nowym domem.

Wszystko wskazuje na to, że kwestią czasu jest ponowne założenie przez STOMPA trykotu z charakterystycznym dzikiem. Według naszych informacji pozyskanie STOMPA ma być dla Izako Boars priorytetem.

STOMP w 2020 roku zamienił Illuminar Gaming na HONORIS, jednak występy u boku Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego były dalekie od ideału. Polska formacja nie potrafiła zanotować pozytywnych wyników, co przełożyło się na to, że we wrześniu snajper definitywnie rozstał się z ówczesnym pracodawcą.

Jeśli w Izako Boars nie dojdzie do kolejnych roszad, nowy skład będzie prezentować się w następujący sposób: 

  • Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Hunert „Szejn” Światły
  • Kamil „siuhy” Szkaradek
  • Konrad „EXUS” Jeńczeń
  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Bartosz „Hyper” Wolny (trener)

Fot. Izako Boars

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze