starxo i zeek o krok od playoffów VCT Masters Berlin. Acend podejmie Vision Strikers

starxo i zeek o krok od playoffów VCT Masters Berlin. Acend podejmie Vision Strikers

13.09.2021, 11:54:20

Patryk „starxo” Kopczyński oraz Aleksander „zeek” Zygmunt już dziś mogą zapewnić sobie awans do fazy pucharowej VCT Masters Berlin. Polski duet występujący pod banderą Acend zmierzy się z legendarnym koreańskim kolektywem Vision Strikers. 

Wczorajszego wieczoru byliśmy świadkami prawdopodobnie najlepszej serii podczas VCT Masters Berlin. I choć ktoś mógłby tu pomyśleć o G2 vs. Sentinels, to mamy na myśli 100 Thieves mierzące się z Gambit Esports. Druga siła Ameryki Północnej w starciu z Rosjanami była już dwie rundy od porażki 0:2, jednak powrót z wyniku 2:11 i triumf na trzeciej mapie pozwolił im zapewnić sobie awans do fazy pucharowej.

Sam mecz pomiędzy G2 i Sentinels również należy rozpatrywać w kategorii niezłego show, które ostatecznie miało spodziewane rozwiązanie. Shahzeeb „ShahZaM” Khan i jego kompani przegrali co prawda pierwszą mapę na międzykontynentalnej arenie, ale finalnie i tak okazali się lepszą formacją.

W naprawdę niezłym tempie utrzymane było również starcie ZETA DIVISION oraz KRÜ Esports, z którego finalnie zwycięsko wyszli Latynosi. Tym samym Joaquín Ignacio „delz1k” Espinoza Soto i jego koledzy już dziś zagrają z Envy o wyjście do playoffów.

Polscy kibice w szczególności czekają jednak na występ ich ulubieńców z Acend Club. Patryk „starxo” Kopczyński i Aleksander „zeek” Zygmunt już dziś mogą sobie zapewnić pierwszą lokatę w grupie śmierci, jednak ich rywalem będzie Vision Strikers, które może i nie zachwyciło w pierwszym meczu, ale wciąż będzie rozpatrywane w kategorii naprawdę ciężkiego rywala.

Wieczorem sympatycy koreańskiej sceny mogą mieć jeszcze trudniejszy moment. Spisywnae na porażkę F4Q stanie w szranki z Sentinels i wydaje się, że tylko cud będzie w stanie uratować Azjatów przed rozpędzonym pociągiem z Tysonem „TenZem” Ngo u sterów.

Harmonogram dzisiejszych zmagań w ramach VCT Masters Berlin: 

  • 15:00 – KRÜ Esports vs. Team Envy
  • 18:00 – Acend vs. Vision Strikers
  • 21:00 – Sentinels vs. F4Q

Wszystkie spotkania w ramach VCT Masters Berlin wraz z polskim komentarzem możecie śledzić na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. Riot Games / Colin Young-Wolff

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze