Starczy tego grzania ławy. innocent rozwiązał kontrakt z MAD Lions

16.01.2021, 14:42:28

Trzy miesiące spędzone na ławce i wystarczy. Paweł „innocent” Mocek za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował, że zakończył współpracę z MAD Lions i został zwolniony z obowiązującego go kontraktu. Jak podają wiarygodne źródła, doświadczony strzelec już niebawem powinien oficjalnie uzupełnić Anonymo Esports. 

Gdy w sierpniu ubiegłego roku pojawiły się pierwsze doniesienia o przenosinach Pawła „innocenta” Mocka z Illuminar Gaming do MAD Lions, wśród polskiej społeczności pojawiły się ogromne nadzieje na udane występy polskiego zawodnika na najważniejszych turniejach. Historia 27-latka pod banderą hiszpańskiej organizacji nie miała jednak szczęśliwego zakończenia, ani nawet rozwinięcia.

W trykocie MAD Lions innocent wystąpił na dwóch znaczących imprezach. Kiepskie rezultaty podczas DreamHack Open Summer i ESL One Cologne były jednak pierwszym gwoździem do trumny, polsko-skandynawskiego projektu, który został ostatecznie wbity dopiero po dziesiątej edycji Eden Arena Malta Vibes. Od tego czasu Mocek pełnił rolę rezerwowego, a w międzyczasie mogliśmy go oglądać w miksowym POLAND, z którym otarł się o awans na DreamHack Masters Winter.

O ile na swoim profilu na Twitterze innocent ogłosił rozpoczęcie poszukiwań nowego zespołu, o tyle wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że zostanie on piątym zawodnikiem Anonymo Esports. Kilka godzin temu informowaliśmy o tym, że organizacja Mateusza „Sówka” Kowalczyka jest na ostatniej prostej do zakontraktowania reprezentanta Wisły All in! Games Kraków – Wiktora „mynio” Kruka.

Jeżeli doniesienia o nawiązaniu współpracy pomiędzy innocentem i Anonymo okażą się prawdziwe, skład organizacji będzie się prezentować w następujący sposób: 

  • Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Kacper „Kylar” Walukiewicz
  • Kamil „KEi” Pietkun
  • Wiktor „mynio” Kruk
  • Paweł „innocent” Mocek
  • Adrian „IMD” Pieper (trener)

Fot. Games Clash Masters / Maciej Kołek

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze