Starcie tytanów w quizie o CS:GO! Szpero, innocent i mhL trafią pod gradobicie pytań

Starcie tytanów w quizie o CS:GO! Szpero, innocent i mhL trafią pod gradobicie pytań

28.11.2020, 21:11:31

Nadszedł dzień sądny. Dzień, na który wszyscy czekali, odliczając jedynie czas w klepsydrze tęsknoty. Po wielu miesiącach przerwy wracamy z najlepszym esportowym quizem w polskim internecie (bo jedynym). Tym razem do boju o tytuł mistrza eweszlackiego teleturnieju powalczą prawdziwi gladiatorzy polskiej sceny CS:GO. Na żywo rozstrzygniemy najgorętszy konflikt ostatnich tygodni, którego stronami są Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i Paweł „innocent” Mocek, a także przekonamy się, czy Miłosz „mhL” Knasiak potrafi dobrze strzelać nie tylko ze snajperki. Początek transmisji na żywo o 20:30. 

Do tej pory w esportowym quizie wyłoniliśmy dopiero trzech zwycięzców. W pierwszych dwóch edycjach bezkonkurencyjny okazał się nasz dziennikarz – Szymon Groenke, a później schedę przejął nasz redaktor naczelny – Paweł Książek. W premierowym odcinku o League of Legends z tarczą podboje zakończył z kolei Mikołaj „Silv4n” Sinacki, a w zmaganiach dotyczących Rainbow 6 Siege triumfował za to Igor „iqorex” Pawelec.

Tym razem pod ostrzałem pytań znajdą się wyłącznie profesjonalni zawodnicy. Szpero, mhL i innocent odpowiedzą na pytania z siedmiu kategorii, które prezentują się w następujący sposób:

  • Wojaże
  • Co to był za turniej?
  • Matematyka
  • Wąsy i Wąsiska
  • Trudne pytania
  • Łatwe pytania
  • Czarny Piotruś

Tradycyjnie zachęcamy do zostawienia subskrypcji oraz włączenia powiadomień, w celu nieprzegapienia początku live’a. Start transmisji został zaplanowany na 20:30, a my liczymy na tłumną obecność i wspólną zabawę na czacie.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze