Sówek, Bebzol i Poznański Zakręt, czyli Ancient w stylu Anonymo – ESPORTÓWKA

Sówek, Bebzol i Poznański Zakręt, czyli Ancient w stylu Anonymo – ESPORTÓWKA

02.06.2021, 00:29:36

Wczoraj wieczorem Anonymo Esports zagrało w pierwszym w historii oficjalnym meczu na Ancient. Pewnie pomyśleliście, że wypada omówić taktyki czy inne pierdoły, ale to ESPORTÓWKA, w której rozmawia się tylko o poważnych tematach. Dziś będzie więc o Sówku, Bebzolu, Poznańskim Zakręcie czy Podwawelskiej. Co to za magiczne połączenie? Ano nazwy miejscówek polskiego zespołu na nowej mapie.

Papito delivery wkrótce w twoim mieście

Wkurza Cię, że dostawca z Uber Eats znowu od trzydziestu minut krąży wokół twojego bloku i nie może znaleźć właściwej klatki? Te problemy już wkrótce miną, bowiem na ten wciąż rozwijający się rynek wchodzi Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski. Papito szamkę będzie rozwozić w swoim stylu – na rowerze.

 

Ballista nie musi już szukać

Wczoraj z organizacją pożegnał się cały zespół, jednak już teraz widzimy potencjalne zastępstwa. Gość z nagrania przy dobrych wiatrach może zastąpić nawet całą piątkę. Ale na wszelki wypadek sprawdźcie jego komputer, okej?

G2 gotowe na letni split

Idealny roster League of Legends nie istn…

phr w pogoni za trendami

Niech to się wydarzy Tomek. Potrzebujemy więcej kontentu do naszych porannych wylewów.

Oficjalne nazwy miejscówek na Ancient by Anonymo

Macie może ochotę na kęs Podwawelskiej lub talerz Spaghetti? A może od rana capie wam Pacha? Szykuje się jakaś ustawka na Sówku? Może lepiej rozstrzygnąć to w Oktagonie? Uliczni wojownicy preferują chyba przeciętny, Poznański Zakręt. A wiedzieliście, że ten leży nieopodal Jerozolimy? Zastanawiacie się o co nam cholera jasna chodzi? My to tu tylko zostawimy…

Fot. twitter.com/AnonymoEsports

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze