Snowwie Night Show, omówienie transferów i zapowiedź nowego sezonu VALORANT TALK!

Snowwie Night Show, omówienie transferów i zapowiedź nowego sezonu VALORANT TALK!

17.12.2020, 13:03:02

Ostatni tegoroczny VALORANT TALK przeszedł do historii. Wspólnie z Tomaszem „Magvayerem” Filipiukiem, Dominikiem „Nero” Dąbrowskim i gościem specjalnym w postaci Gerarda „Snowwiego” Gołumbiewskiego omówiliśmy potencjalne ruchy na transferowej karuzeli, zostawiliśmy widzom możliwość wyboru nowej drużyny Aleksandra „zeeka” Zygmunta i przede wszystkim… dobrze się bawiliśmy. Zapraszamy do nadrobienia odcinka! 

Chwilowych pożegnań nadszedł czas. Zgodnie z pierwotnymi zapowiedziami po siedmiu tygodniach zamykamy pierwszy rozdział w historii naszego programu „VALORANT TALK”. W ostatniej tegorocznej edycji na tapet wzięliśmy przede wszystkim sytuację na światowej i polskiej scenie pod kątem transferów, a także zastanowiliśmy się nad tym, czy rodzimy ekosystem ma szansę na rozwój.

Nie zabrakło wspominek, anegdot i mniej lub bardziej śmiesznych żartów. Dodatkowo nasz showman z Białegostoku zaprezentował swoje popisowe triki w postaci kamerki Cyphera i plantowania Spike’a. Snowwie podzielił się jednak przede wszystkim swoją opinią dotyczącą poszczególnych ruchów na rynku transferowym oraz wskazał problemy trapiące rodzimą scenę Valoranta.

Siódmy odcinek VALORANT TALK możecie również odsłuchać w formie audio na platformach Soundcloud oraz Spotify.

Do zobaczenia w 2021 roku!

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze