snikk oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik Anonymo Esports

snikk oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik Anonymo Esports

28.10.2021, 01:09:45

Choć naturalnie zanosiło się na to od dłuższego czasu, to oficjalne informacje o uzupełnieniu dywizji VALORANTA w Anonymo Esports pojawiły się dopiero wczorajszego popołudnia. Za pomocą mediów społecznościowych Sebastian „snikk” Kamiński ogłosił, że na stałych warunkach zasila szeregi warszawskiej organizacji. Debiut byłego zawodnika IHG w trykocie Anonymo nastąpi już w najbliższy weekend podczas turnieju BeContender #1. 

U boku reprezentantów Anonymo Esports Kamińskiego mogliśmy oglądać już od kilku ładnych tygodni. Były reprezentant Illuminar Gaming początkowo wspierał formację w roli stand-ina, jednak po pożegnaniu przez zespół Karola „KanTa” Kantora stał się on etatowym zmiennikiem i wspierał podopiecznych Kacpra „Belmonte” Mordaka podczas wszelkich turniejów oraz kwalifikacji. Z czasem stało się jasne, że pomimo plotek o testach w zagranicznych organizacjach, snikk powinien pozostać na rodzimym gruncie.

Samo wejście snikka w szeregi Anonymo Esports dało młodej formacji zastrzyk potrzebnej świeżości oraz przede wszystkim doświadczenia. Od pierwszych spotkań widać było, że ekipa Alberta „ALMO” Mościckiego staje się co raz to bardziej dojrzała, co udowodniły wysokie lokaty w nadwiślańskich potyczkach oraz ambitny opór, który ANO było w stanie postawić nawet w boju z jedną z topowych piątek Starego Kontynentu w postaci Acend Club.

Oficjalny debiut snikka w barwach Anonymo Esports nastąpi podczas turnieju BeContender #1 wchodzącego w skład cyklu BeChampions.

Aktualny skład dywizji VALORANTA w Anonymo Esports: 

  • Michał „NOKOCU” Michałów
  • Albert „ALMO” Mościcki
  • Dawid „Kosti” Kostrzewa
  • Krystian „Freyy” Konopka
  • Sebastian „snikk” Kamiński
  • Kacper „Belmonte” Mordak (trener)

Fot. Anonymo Esports

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze