Snax znów uczy magików, a YouTube funduje powrót do przeszłości – ESPORTÓWKA

Snax znów uczy magików, a YouTube funduje powrót do przeszłości – ESPORTÓWKA

23.02.2021, 02:54:12

Wszystko wskazuje na to, że w przeciągu kilku najbliższych tygodni każdy z nas będzie mógł zostać fantastycznym graczem CS:GO. Wszystko za sprawą akademii taktycznych Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego. Dziś do porannej kawy lub popołudniowego ciasteczka polecamy obejrzeć sztuczki i granaty z Nuke’a, których polski dzik zna całą masę. A skoro już mowa o YouTube’owych dziełach, to jedno koniecznie chce nam przypomnieć sam serwis, który wyświetla nagranie z Pawłem „byalim” Bielińskim w roli głównej w kategorii polecane. Zapraszamy na ESPORTÓWKĘ. 

Ewolucja Hypera

Skoro już teraz tak wygląda, to nawet nie chce nam się myśleć, co wydarzy się z Hyperem po dwóch tygodniach obozu przygotowawczego. Najlepsze w tym wszystkim jest jednak to, że poniższa fotografia i tak jest lepsza niż legendarny wklejony w koszulke Izako Boars siuhy.

YouTube’owy algorytm funduje powrót do przeszłości 

Od paru ładnych dni YouTube wyświetla w proponowanych poniższe wideo. I tak bez żadnej drwiny przyznamy, że kiedy filmik pokazał się nam, poczuliśmy mega nostalgię. Sytuacja może nie jest najkorzystniejsza, ale brakuje nam tych LAN-owych emocji w wykonaniu byaliego.

Renesans emerytów

IEM komentowany, projekt arrmy wiecznie ogarniany, a forma mutant i tak siedzi. Podobno w każdym domostwie członków społeczności VALORANTA odprawiane są co wieczór modły, by polski ANGE1 postawił na profesjonalną karierę w strzelance Riot Games.

Nauczyciel, którego nikt się nie spodziewał, ale każdy potrzebował

Witamy wszystkich w akademii Pana Janusza Snaxika Dzika. Po Vertigo przyszedł czas na Nuke’a, a tam:

  • Magik na przybo od PAGO
  • Mołotov, którego skopiował nawet ZywOo
  • Flash do wentylacji, którym pomożesz koledze
  • Reprymenda dla SZPERA
  • i wiele innych.

Fot. Illuminar Gaming / Maciej Kołek

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze