Snax, pięć tysięcy złotych i kolejna klątwa, a Twitch chce zbanować s1mple’a – ESPORTÓWKA

Snax, pięć tysięcy złotych i kolejna klątwa, a Twitch chce zbanować s1mple’a – ESPORTÓWKA

17.12.2020, 01:11:45

Nawet nie zaczęliśmy radzić sobie z pierwszą CS-ową klątwą, a naszą scenę już nawiedziła druga. Tym razem nie rozchodzi się o luksusowego Mercedesa, a o skromne pięć tysięcy złotych. Zasada jest jednak podobna – Janusz “Snax” Pogorzelski musi podzielić kwotę równo na wszystkich członków drużyny. To i więcej innych dupereli w dzisiejszej ESPORTÓWCE!

Klątwa klątwę goni

O co tym razem chodzi w CS-owej klątwie? Nie wiadomo? Czyli jak zawsze – o pieniądze. Janusz “Snax” Pogorzelski otrzyma bowiem 5 tysięcy złotych za największą liczbę eliminacji z zakończonym sezonie Polskiej Ligi Esportowej. Krakowska bestia kwotę musi jednak podzielić równo między wszystkich członków drużyny. Jakbyśmy skądś to znali…

ESPORTÓWKA Snax

Polski zawodnik wywęszył już spisek, jednak czy podzieli się z kolegami? Cóż, plus jest taki, że nie musi niczego sprzedawać, więc formalności można pominąć. Teraz wystarczy rozliczyć się z drużyną.

A wy wciąż nie wierzycie w działanie klątwy? Cóż, gracze Illuminar Gaming może i też nie wierzyli, jednak po wczorajszym laniu od FATE, gdzie na dwóch mapach ugrali w sumie pięć rund, zaczęli wypisywać do Pogorzelskiego setki wiadomości z błaganiami o swoją gażę. Jedna klątwa nam wystarczy, więc Snax – miejże litość.

VALVE ma problemy z odróżnianiem większego od mniejszego

Wielu z was zapewne rozkoszowało się już najnowszymi operacji z operacji Broken Fang. Nieliczni jednak zauważyli pewne mankamenty, które wkradły się wraz z ich wprowadzeniem. Valve bowiem nie odróżnia większego od mniejszego i na odwrót. Gdyby to działało tylko w jedną stronę, powiedzielibyśmy, że deweloperzy mogą mieć pewne kompleksy. W zaistniałej sytuacji nie mamy jednak dla nich żadnego wytłumaczenia…

Szachów ciąg dalszy

Dopiero zachwycaliśmy się wspaniałą grą Tacikiewicza i Szabli w rozgrzewce przed pojedynkiem stulecia, a już nawiedzają nas kolejne esportowo-szachowe nowinki. OPTION ESPORTS już wkrótce zorganizuje pokazowy turniej stremerów w królewskiej grze. Warunek udziału? Zajmujesz się streamingiem i nie jesteś szalenie dobry. Wspomnianego duetu przy szachownicy więc nie zobaczymy, a szkoda… 

NAF zapomniał wyłączyć WH

I to na obu mapach wczorajszego starcia z Heroic. Kanadyjski snajper najpierw dręczył przeciwnika przez ściany Inferno, a następnie nie dawał mu spokoju na Nuke’u. Efekt? Ponoć do domu NAFa wleciała już eskorta FBI i zgarnęła jego komputer do testów w NASA. Oby tylko zwrócili mu go przed jutrem, w końcu Liquid gra bardzo ważnego spotkania. Chociaż znamy jednego gościa, który kocha grę ze snajperką i z Liquid ma wiele wspólnego. Ostatnio nawet wrócił do streamowania, ale w turnieju szachów raczej go nie zobaczymy. Figury nie wytrzymałyby naporu jego bicepsów.

Uczta dla oczu

Nie od dziś wiemy, że niemieckie BIG należy do grona najbardziej poukładanych drużyn na świecie. Pod względem taktycznym rzecz jasna, bo w sfery prywatne nie wnikamy. Obserwacja sposobu, w jaki tabseN i spółka przejmują BS-y to czysta przyjemność, a w miniaturowej wersji wygląda równie imponująco. Te pościgi, te wybuchy!

How BIG’s beautiful B take looks in radar from r/GlobalOffensive

s1mple zagrożony

Ten gość nie ma łatwego życia z najpopularniejszą platformą streamingową. O co poszło tym razem? Otóż o… nick Ukraińca. Słowo “s1mple” fonetycznie zawiera w sobie bowiem stwierdzenie “simp”, które według najnowszych wytycznych Twitcha jest zakazane. To co, koniec z s1mplem i p1mple wchodzi na rejony?

Fot. Illuminar Gaming / Maciej Kołek

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze