Snax, mouz i Vegi oficjalnie w Illuminar

Snax, mouz i Vegi oficjalnie w Illuminar

03.04.2020, 12:07:12

Rewolucji w składzie Illuminar Gaming ciąg dalszy – zgodnie z krążącymi na scenie plotkami, do zespołu dołącza trio Janusz „Snax” Pogorzelski – Mikołaj „mouz” Karolewski oraz Arek „Vegi” Nawojski. Gracze ci mają być lekiem na przebicie poziomu, którego drużyna nie była w stanie przebić w ostatnich miesiącach. 

2019 rok w wykonaniu iHG było bardzo mieszany. Z jednej strony były zwycięstwa na Games Clash Masters czy ESL Mistrzostwach Polski, a z drugiej słabe występy w rożnych kwalifikacjach i brak przebicia do najważniejszych turniejów. To w końcu doprowadziło do rewolucji w składzie i próbę rożnych rozwiązań, do których należało między innymi ściągnięcie Grzegorza „jedqra” Jędrasa z Wisły All in Games Kraków. Teraz młody zawodnik może szukać już nowej drużyny, bo ostatecznie zabrakło dla niego miejsca.

Illuminar postawiło na bardziej doświadczonych graczy – do zespołu dołączył Janusz „Snax” Pogorzelski, który największe sukcesy w karierze osiągał w barwach Virtus.pro. To właśnie grając dla rosyjskiej organizacji podniósł puchar jedynego w swojej karierze Majora – EMS One Katowice 2014. W grudniu jego pracodawca zdecydował się jednak na zakontraktowanie innego składu, co finalnie doprowadziło do zakończenia współpracy obu stron.

Razem ze Snaxem, iHG zasilił Arek „Vegi” Nawojski, który dla VP grał od kwietnia zeszłego roku. Miał być jednym z elementów rewolucji, której celem było przywrócenie blasku „Niedźwiedziom”. Ostatecznie wiemy jak to się skończyło.

Piątym elementem nowej układanki Illuminar został Mikołaj „mouz” Karolewski przez długie lata związany z Teamem Kinguin i tym, co z niego później powstało – devils.one, Aristocracy i ARCY. Ze swoimi kompanami także nie był w stanie przebić się do europejskiej czołówki, co finalnie doprowadziło do rozpadu i pójścia zawodników w swoje strony.

Teraz wymienione trio, razem z Pawłem „innocentem” Mockiem i Pawłem „reatzem” Jańczykiem, ma pomóc w odbudowie formy drużyny i przebicia się przez poziom, który dla poprzedniego składu okazał się sufitem.

  • Paweł „innocent” Mocek
  • Paweł „reatz” Jańczyk
  • Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Mikołaj „mouz” Karolewski
  • Arek „Vegi” Nawojski

Fot. DreamHack / Alex Maxwell

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze