Snax i pasha znów w jednej drużynie? To nie sen

Snax i pasha znów w jednej drużynie? To nie sen

06.01.2021, 18:02:13

To wciąż pierwszy tydzień stycznia, a wydaje się, że już wydarzyło się więcej niż w ostatnim półroczu. Szalona środa się nie zatrzymuje i uderza w nas kolejną bombą. Janusz “Snax” Pogorzelski i Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski znów zagrają do jednej bramki. Co prawda w nieco innym formacie, ale mimo to i tak trudno ukryć ekscytację.

Gdzie? Jak? Kiedy? Spieszymy z pomocą.

Pogorzelski i Jarząbkowski ponownie połączą siły w turnieju x-kom Dell 2 versus 2 Showdown by GG League, czyli po ludzku zwykłym turnieju CS-owych dwójek. Nie jest to więc pojednanie na dłuższy czas, na które wielu z was mogło po cichu liczyć, jednak lepszy przysłowiowy rydz, niż po prostu nic, prawda?

W końcu to ten duet w nieco liczniejszym gronie swego czasu porywał miliony i miło będzie zobaczyć ich znów strzelających do jednej bramki, jak w pamiętnym meczu w Kolonii. Bez presji i bez stresu, a akurat ta dwójka w takich okolicznościach czuje się najlepiej. Ponoć pojawią się na bitwie z samymi nożami. I zwyciężą ją w cuglach.

To nie będzie też byle jaki turniej, wszak niedawno ogłaszaliśmy, że pojedynki dwójek będą pierwszym krajowym LAN-em po niesamowicie długiej przerwie. Co prawda bez publiki, ale LAN, to LAN. I w tym trudnym czasie nikt nie ma prawa narzekać. 

***

A kiedy? Długo czekać nie trzeba, w końcu turniej duetów odbędzie się jeszcze w styczniu. Krajowa śmietanka zbierze się w Warszawie w ostatnich dniach tego miesiąca, aby powalczyć o część z puli nagród wynoszącej okrągłe 50 tysięcy złotych. 

– Nigdy nie chcieliśmy aby nasze projekty były „kolejnym turniejem” i szukaliśmy własnej drogi na organizację wydarzeń. Niezmiernie cieszy mnie zaufanie, którym obdarzyły nas marki x-kom oraz Dell. Nie mogę się doczekać pojedynków na 2v2 Showdown. Jestem pewny, że pary, które zaprosiliśmy do udziału, dostarczą nam mnóstwo emocji. Krótko mówiąc, będzie się działo! – mówił przy okazji ogłoszenia turnieju Mateusz Matysiak, CEO Good Game Sp. z o.o.

No i dobrze mówił, w końcu ci, o których do tej pory się dowiedzieliśmy, budzą niemałe poruszenie. I choć znamy zaledwie pięciu gagatków, już teraz wiemy, że turniej x-kom Dell 2 versus 2 Showdown by GG League będzie obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego kibica. Nie tylko ze względu na LAN-owy format, choć to ogromne wyróżnienie.

Znani uczestnicy wydarzenia:

  • Damian “Furlan” Kisłowski & Maciej “F1KU” Miklas
  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski & Janusz “Snax” Pogorzelski
  • Michał “MICHU” Müller & ?

Fot. Virtus.pro

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze