snatchie i rallen nowymi zawodnikami Anonymo

snatchie i rallen nowymi zawodnikami Anonymo

18.10.2021, 09:29:43

Nie spodziewaliście się takiej bomby z samego rana, prawda? Anonymo Esports nie ociągało się po braku promocji do ESL Pro League. Drużyna podjęła kroki natychmiast i powitała dziś w swoich szeregach dwóch byłych reprezentantów x-kom AGO – Michała “snatchiego” Rudzkiego i Karola “rallena” Rodowicza.

Anonymo Esports od jakiegoś czasu rozglądało się za nowym zawodnikiem. Nie tak dawno organizacja pożegnała się bowiem z Piotrem “blacktear5” Kasińskim, a tym samym w głównym składzie zwolnił się wakat. Na jednej zmianie się jednak nie skończyło, a Anonymo wprowadziło na swój pokład dwóch gladiatorów, którzy mają odmienić oblicze drużyny.

snatchie i rallen to bez wątpienia jedni z najlepszych zawodników w naszym kraju. Ich transfer jest jeszcze cenniejszy, bowiem obaj posiadają doświadczenie, które do składu wprowadzić mogłoby niewielu. Nieliczni zarzucą, że w składzie zbyt mało młodych i gniewnych, jednak wiele ekip na światowej scenie udowadnia, że w takiej konfiguracji można grać i to na najwyższym poziomie.

snatchie i rallen od stycznia tego roku nosili Jastrzębia na piersi. Swoją przygodę z x-kom AGO podsumowali dwoma złotymi medalami na rodzimym podwórku, z których jeden został im jednak odebrany. Drużyna miała jednak aspiracje na międzynarodowe trofea, a w ciągu dziewięciu miesięcy współpracy nie zdobyła żadnego.

Co z Patrykiem “Demho” Tomaszewskim? Ten nie żegna się z organizacją, a tylko z głównym składem. Anonymo zapowiada, że będzie bacznie przyglądać się jego rozwojowi. Mieć takiego asa w rękawie, to skarb. Na tę chwilę główna piątka drużyny wygląda jednak następująco:

  • Janusz “Snax” Pogorzelski
  • Paweł “innocent” Mocek
  • Kacper “Kylar” Walukiewicz
  • Michał “snatchie” Rudzki
  • Karol “rallen” Rodowicz
  • Adrian “imd” Pieper

Oficjalny debiut drużyny odbędzie się… dzisiaj. Anonymo o godzinie 15:30 podejmie HONORIS w ESL Mistrzostwach Polski.

Fot. x-kom AGO

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze