Smacznej kawusi, Queso na polskim Majorze dusi. krytyq i spółka triumfatorami BeLoud Cup 10

Smacznej kawusi, Queso na polskim Majorze dusi. krytyq i spółka triumfatorami BeLoud Cup 10

11.10.2021, 09:50:55

O ile miesiąc temu w półfinale BeLoud Cup Anonymo Esports ograło podopiecznych hiszpańskiej organizacji Team Queso, o tyle tym razem Kamil „krytyq” Dudek i jego kompani zdołali w pięknym stylu zrewanżować się podopiecznym Kacpra „Belmonte” Mordaka. Podobnie jak w sierpniu, „Serki” całkowicie zdominowali finał comiesięcznego cupa i nie stracili nawet jednej mapy w formacie BO5. 

Październikowy BeLoud Cup #10 przeszedł do historii. Podobnie jak w ósmej edycji, górą okazało się Team Queso, które w finale całkowicie zdystansowało konkurencję. Podopieczni Kiriana „Yaby” Martíneza w decydującej potyczce zmiażdżyli Anonymo Esports rezultatem 3:0.

Całe starcie rozpoczęła mapa Split, która od początku była bardzo wyrównana. Jeden i drugi zespół miał swoje szanse na odskoczenie przeciwnikom, jednak ostatecznie do wyłonienia końcowego triumfatora potrzebne były aż dwie dogrywki. Ostatecznie świetna dyspozycja Jakuba „mańka” Mańkowskiego pozwoliła TQ zabezpieczyć wynik 15:13 i wyjść na prowadzenie w całej serii BO5.

Później rywalizacja przeniosła się na Icebox, gdzie byliśmy świadkami dużo bardziej jednostronnego starcia. Piątka dowodzona przez Kamila „krytyqa” Dudka zdystansowała Anonymo Esports, jednak prawdziwy dramat miał przyjść dopiero na pierwszym w historii Fracture. W pewnym momencie podopieczni hiszpańskiej organizacji prowadzili z formacją Sebastiana „snikka” Kamińskiego 12:0. Honor uratował jednak Krystian „freyy” Konopka, który przynajmniej na chwilę przedłużył decydującą arenę.

Za triumf w ramach BeLoud Cup #10 Team Queso zgarnęło sześć tysięcy złotych oraz sto punktów BeChampions Circuit, które przybliżają ich do styczniowej imprezy BeChallengers.

Fot. Team Queso

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze