Teetres.SLAVGENT włącza się do walki o puchar Polish Cup Winter

Teetres.SLAVGENT włącza się do walki o puchar Polish Cup Winter

05.01.2021, 15:36:01

Teetres.SLAVGENT dołącza do wyścigu o mistrzostwo Rainbow Six: Siege Polish Cup Winter. Organizacja wciągnęła w swoje szeregi zawodników Lecymy Duuuur.

Wydawało się, że Teetres.SLAVGENT zejdzie ze sceny Rainbow Six: Siege po rozczarowującym sezonie Polish Masters. Choć klub zajął w mistrzostwach kraju trzecie miejsce, po wybitnym rajdzie w fazie zasadniczej społeczność, włodarze i sami zawodnicy celowali wyłącznie w mistrzostwo. Ostatecznie nie udało im się stanąć na najwyższym stopniu podium, a tym samym awansować do Challenger League.

O działaniach organizacji cicho było od września. Na dwa dni przed startem Rainbow Six: Siege Polish Cup Winter przedstawiciele marki poinformowali jednak, że pojawią się na liście uczestników turnieju. Wszystko za sprawą porozumienia z zawodnikami Lecymy Duuuur – w tym byłymi reprezentantami SLAVGENT.

Projekt Krystiana Sidorowicza w przeszłości tworzyli już Adam “Mefisto” Duma,  Igor „Igorex” Pawelec, Sebastian „sbt” Hibner oraz Damian „Jagzy” Pokora. Nowymi twarzami na pokładzie są z kolei Tomasz „Acid” Adamczyk w przeszłości związany z Noble esports czy Rise Nation, a także Nikolas „Naiko” Knop.

Niezmiernie cieszę się z faktu, że chłopaki postanowili raz jeszcze wystąpić w barwach SLAVGENT. Dla mnie to największa nagroda, jaką mogłem sobie wymarzyć. Trzymam kciuki za całą ekipę, w tym rzecz jasna również za Acida i Naiko, których nie miałem wcześniej przyjemności poznać, a okazali się wartościowym uzupełnieniem formacji – mówi nam Krystian Sidorowicz, właściciel organizacji.

Skład Teetres.SLAVGENT:

  • Igor „iqorex” Pawelec
  • Adam „Mefisto” Duma
  • Damian „Jagzy” Pokora
  • Tomasz „Acid” Adamczyk
  • Nikolas „Naiko” Knop
  • Sebastian „sbt” Hibner

Formacja Lecymy Duuuur stanęła na szczycie trzecich kwalifikacji do Rainbow Six Polish Cup Winter. Dokonała tego zresztą równolegle do miksu AMBA FATIMA, który znalazł zatrudnienie w AVEZ Esport. Oba składy wezmą dzięki temu udział w off-seasonowej walce o nagrody z puli 20 tysięcy złotych. Zameldowały się tym samym na liście uczestników obok m.in. devils.one, Invicta Gaming, Cromcodiles  czy Hummingbirds.

Rainbow Six Polish Cup Winter wystartuje 7 stycznia. Teetres.SLAVGENT zadebiutuje w meczu przeciwko Koziołkom HP. To właśnie spółka iqorexa ma przypiętą łatkę niepodważalnego faworyta spotkania. Grono ekspertów uważa zresztą, że to właśnie w podopiecznych Sidorowicza widzieć możemy przyszłych triumfatorów.

Fot. Teetres.SLAVGENT
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze